Mehmet Erdem Şehit Ve Gaziler Derneğini Ziyaret Etti

  0
  83

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adıyaman Belediye Başkan adayı Mehmet ERDEM, Türkiye Harp Mamulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Adıyaman  Şube Başkanı Haci Erdengi  ve yönetim kurulunu  ziyaret etti.

  Göle Batmaz Caddesi üzerinde bulunan Türkiye Harp Mamulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Adıyaman  Şubesine Milliyetçi Hareket Partisi Adıyaman il Başkanı Mithat Solgun ve beraberindeki heyetle gelen Mehmet Erdemi Başkan Haci Erdengi ve Yönetim kurulu karşıladı. Türkiye Harp Mamulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Adıyaman  Şubesine gelen MHP Adıyaman Belediye Başkan Adayı Mehmet Erdem ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada şöyle konuştu. Malumlarınız üzerine 18 Mart 1915  Çanakkale  Zaferinin  99 Yıl dönümü ve bu günde Şehitlerimizi de anma günü olarak biliniyor  bu vesileyle  Şehitlerimizi ve gazilerimizi anma ve hatırlama gününde  Rahmete kavuşan şehitlerimizi hayatta kalan gazilerimizi anmak unutmadığımızı   ifade etmek istiyorum bu ülkede Çanakkale’de  yüz binlerce insan ülkesi uğruna canlarını feda etmiş kanlarıyla o toprakları yoğurmuş  o mübarek insanları unutmak  tabi’i ki doğru değil bizlerde bu vesileyle Türkiye Harp Mamulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Adıyaman  Şubesini ziyaret ettik Vatan ı Milleti için canlarını veren şahadet şerbetini içen şehitlerimizi rahmetle anıyorum Ülkesi uğruna savaşan çatışmalara giren  yaralanan  sevgili kardeşlerimize teşekkür ediyorum.  Gazi olarak yaşamlarını sürdüren kardeşlerimize de bundan böyle yaşamlarında sağlık mutluluk huzur diliyorum. Kanlarını dökerek bu vatanı bizlere emanet eden o insanlara minnet duymamak saygı duymamak anmamak doğru olmadığına inanıyorum bizlerde bu nednele rahmete kavuşan  şehitlerimizi  anmak için buradayız. Unları unutmaya caz. Diyen Erdem Sayın Başkan Haci Erdengi ve arkadaşları bizleri ağırladı. Şahsım ve Arkadaşlarım adına kendilerine çok teşekkür ediyorum . İnşallah Seçildiğim takdirde

  anma günüdür. Kendileriyle daha yakın çalışa caz bunun sözünü de vermiş bulunuyorum.

  Türkiye Harp Mamulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Adıyaman  Şube Başkanı Haci Erdengi yaptığı açıklamada Sayın Mehmet erdem Başkan çok değerli  bir kişi sayg değer dürüst ve kişilikli  bir abimiz. İnşallah dileğimiz 30 Martta yapılacak seçimlerde Adıyaman Belediye Başkanı seçilir. Adıyaman için bu bir şans olduğunu düşnüyorum tecrübe var bilgi birikime sahip  zaten dürüstlüğü kanıtlanmış Adıyaman ın böylesi Başkanlara ihtiyacı var dileğimiz  bu ki Erdem Başkan tekrar Başkan olur. Şehit aileleriyle gazilerimizle dul ve yetimlerimizle  yakın istişare içerisinde olur. Biz öyle ümit ediyoruz. Bu vesileyle öncelikle Mehmet başkanıma ve beraberindeki Heyete  MHP İL Başkanı Sayın Mithat Solguna çok çok  teşekkür ediyorum bizleri unutmadılar  ziyarette bulundular bu da bizleri  mutlu etti diye konuştu.

   

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz