Mehmet Erdem; “ Sabahı İpi Göğüsleyen Biz Olacağız”

  0
  106

  Esnaf ziyaretlerini sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adıyaman Belediye Başkan adayı Mehmet Erdem şahsına gösterilen ilginin kendisini çok mutlu ettiğini ifade etti.

  İlde çok güzel bir siyasi atmosferin yaşandığını belirten Mehmet Erdem; “Seçim çalışmalarımız kapsamında ziyaretlerimizi aralıksız sürdürmekteyiz. Başta da söylediğim gibi önümüzdeki günlerde yapılacak olan seçimin öncelikle ilimize ve şahsımıza hayırlısı neyse o olsun. Artık adım adım finale doğru gidiyoruz. Esnaflarımızı ziyaret ediyoruz, yoldaki vatandaşlarımızla sohbet ediyoruz. Onların oylarını ve dualarını istiyoruz. Şahsımıza çok güzel bir teveccüh var. İnşallah 31 Mart sabahı ipi göğüsleyeceğiz. Ve Adıyaman’a çok güzel hizmetler gelecektir. Adıyaman halkı yeter ki bize güvensinler ve inansınlar” dedi.

  Coşkulu bir açılış töreni gerçekleştirdiklerini belirten Erdem; “Geçtiğimiz günlerde Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı sayın Oktay Vural’ın ve bir çok davetlinin katılımı ve büyük bir coşkuyla hizmete açtığımız seçim irtibat büromuzun açılış töreni öncesi, açılış esnasında ve sonrasında bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum. Herkes gördü ki bu ilde Milliyetçi Hareket Partisi hala dim dik ayakta. Mehmet Erdem ruhu geri döndü. İnşallah yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz” dedi.

  Yerel seçimlerde partinin değil şahsın öne çıktığını ve halkın da bu seçimde şahıslar bazında değerlendirme yapması gerektiğini ve ona göre oy vermesinin il adına daha hayırlı olacağını ifade eden Erdem; “Adıyaman halkı kendi değerlerine sahip çıkan, kendi evladının kıymetini bilen bir ildir. Yerel seçimde kişilerin konumu çok önemli ve bu seçimde de halkımız elini vicdanına koyup tercihini yapacağından eminim” dedi.

  Çalışmaların çok iyi gittiğini belirten MHP İl Başkanı Mithat Solgun; “Adayımızın isminin açıklanmasının ardından bu yana partimize ve adayımıza karşı büyük bir teveccüh var. Her gittiğimiz yerde çok büyük bir ilgiyle karşılanıyoruz. İlimiz adına, partimiz adına ve adayımız adına hayırlısı neyse o olsun.” Dedi.

   

   

  erdem esnaf ziyareti (8)

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz