Mehmet Erdem Kav Derneğini Ziyaret Etti

  0
  198

  Adıyaman KAV Derneği Başkanı  Ecz. Hasan Basri Doğan,  ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi  Adıyaman Belediye Başkan adayı Mehmet Erdem, dua ve destek istedi.

  Gündüz saatlerinde iş yerinde olduğundan dolayı KAV Derneği  ecz. Başkanı Hasan Basri Doğan misafirlerini İş yerinde ağırladı. KAV Derneğini ziyareti hakkında açıklamada bulunan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)  Mehmet Erdem; “Seçim çalışmalarımız kapsamında ziyaretlerimizi aralıksız sürdürmekteyiz. Bugünde KAV Derneği başkanı olmak üzere Fatih mahallesi Sakarya Caddesi üzerindeki esnaflarımızı ziyaret ederek halkımızdan ve Aşiret mensuplarımızdan dua ve desteklerini istedik.

  Belediye başkanlığımız süresi boyunca ve sonrası Mehmet Erdem olarak hiçbir zaman belediye başkanlığı koltuğunun kibrine kapılmadım. Koltuk sevdalısı olmadım ve hiçbir hırsım yok rabbim nasip ederse en güzel hizmeti yapacağıma inanıyorum. MHP Adıyaman Belediye Başkan Adayı Mehmet Erdem ise Bende Bir KAV Aşireti mensubuyum. Bu köklü aşiretin mensubu olmaktan da gurur ve onur duyuyorum. Seçim çalışmalarımız devam ediyor. Bu vesileyle KAV Aşireti derneğine Sayın Başkan Hasan Basri Doğan kardeşime MHP İl Başkanımız Mithat Solgun ve beraberimdeki çalışma arkadaşlarımla bir nezaket ziyaretinde bulunduk. Tüm KAV aşireti adına bizleri kabul ettikleri için Hasan Basri Bey’e Teşekkür ediyorum. Ziyaretimiz verimli geçti. İnşallah 30 Martta Adıyaman’da yapılacak Belediye Başkanlığı seçiminde halkımızın teveccühü bizle olur. Adıyaman’ı şehircilik anlamında hak ettiği yerlere  Adıyaman halkıyla Adıyaman’da ikamet eden KAV Aşiretine mensup dostlarımla. El ele gönül gönüle vererek daha güzel hizmetleri yapacağımıza inanıyorum diye konuşan Erdem KAV Derneği Başkanı Hasan Basri Doğan ve Yönetim kuruluna ve üyelerine teşekkür etti.

  KAV Derneği Başkanı  Ecz. Hasan Basri Doğan,

  MHP Belediye Başkan Adayı Mehmet Erdem bizim aşiretin bir mensubu bizler değer verdiğimiz, sevgi ve saygı duyduğumuz bir büyüğümüzün böylesi kutsal bir göreve talip olmasından dolayı tabii ki onur duyuyoruz. Mehmet Erdem bizlerin hocası, Öğretmen’i  saygın bir eğitimci bizlere yol gösteren  onun dürüst  kişiliği bizleri camia olarak gururlandırıyor.

  ERDEM değerli bir büyüğümüz. Sayın Mehmet Erdem ’e hocam diye hitap ederiz. Mehmet Erdem Hocamız Adıyaman’ın sorunlarını bilen bir tecrübeli siyasetçi. Bizler KAV Aşireti Derneği mensupları olarak öncelikle Ziyaretten duyduğumuz memnuniyeti ifade ediyorum. Çalışmalarında başarılar diliyorum. Buraya kadar gelerek bizleri onurlandırdıkları için ben Dernek Başkanı şahsım, dernek yönetim kurulu ve üyelerimiz. Ayrıca Çok Büyük bir camia olan KAV aşireti mensuplarını temsilen Dernek Başkanı olarak teşekkür ediyorum.  Allah yar ve yardımcıları olsun diyorum diye konuştu.

   

   

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz