Malazgirt Mahallesi Muhtar Adayı Yılmaz: “Sorunsuz Bir Mahalle İçin Çalışacağız”

  0
  165

  Malazgirt Mahallesinden muhtar adayı olan Şeyho Yılmaz, seçilmesi halinde mahallenin bütün sorunlarını ortadan kaldıracak bir yönetim ortaya koyacaklarını söyledi.

  30 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimde Malazgirt Mahallesinden muhtar adayı olan Şeyho Yılmaz, seçilmesi halinde Malazgirt Mahallesine hak ettiği hizmetin gelmesi için var gücüyle çalışacağını dile getirdi.

  Tek gayesinin sorunsuz bir mahalle oluşturmak olduğunu belirten Yılmaz şöyle konuştu: “Malazgirt Mahallesi ilimizin en önemli mahallelerinden birisidir. Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde mahalleme hizmet etme adına muhtarlık için müracaatımı yaptım. Hizmet etmek, çalışmak, bir şeyler üretmek biz elimizi taşın altına koyduk. Seçilirsem, mahalleme ve mahalle sakinlerine en iyi hizmeti sunma adına çalışmalarımı sürdüreceğim. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.”

  Sorunsuz bir mahalle gayesi ile var güçle çalışacaklarını da belirten Yılmaz, “Çok hizmet bekleyen bir mahalleye talibiz. Mahallemizin acil ihtiyacımız var. Bu ihtiyaçların bir an önce çözüme kavuşturulması için var gücümüzle çalışma sözü veriyoruz. Seçilmem halinde benim kişisel tespit etmiş olduğum sorunlarımın yanı sıra mahallemde ev ziyaretleri yapıp mahalle sakinlerinin de mahallemizde ilgili sorunlar ve yapılması gerekenlerle ilgili bilgi alışverişinde bulunacağım” diye konuştu.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz