Malatya’ya Sponsor Oluyor, Adıyaman’dan VEKİL Olmak İstiyor…

  0
  95

  YOK ÖYLE SAYİT AĞA!!!

  İstanbul’da faaliyet gösteren Battalbey Çiğköftenin sahibi olan ve 1 Kasım erken genel seçimleri için Adıyaman milletvekilliği adaylığı için AK Parti’den aday adaylığı başvurusunda bulunan Sayit Aybak’a Adıyamanlılardan tepki var.

  Geçtiğimiz ay içerisinde PTT 1. Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor ile sponsorluk anlaşmasına varan Battalbey Çiğköftenin sahibi Sayit Aybak’ın, 1 Kasım erken seçimleri için Adıyaman’dan aday adaylığı başvurusunda bulunması Adıyamanlıların tepkisine neden oldu.

  Geçtiğimiz günlerde AK Parti’ye aday adaylığı başvurusunda bulunan Aybak’ın, sporun bitme noktasına geldiği Adıyaman adına şu an profesyonel olarak mücadele eden BAL Ligi ekiplerinden Adıyaman 1954 spor kulübüne şu ana kadar hiç destek olmamasına rağmen 2015-2016 sezonu için Yeni Malatyaspor’a forma sponsoru olmasını bu ilin insanları ile dalga geçmek olduğunu söyleyen Adıyamanlılar, Sayit Aybak’ı milletvekili olarak görmek istemediklerini dile getirdiler.

  Adıyaman’ın spora destek veren bir işadamının olmadığını, olanında başka illerin takımına destek olduğunu söyleyen Adıyamanlılar, Sayit Aybak gibi isimlerim geçmişte yaptıklarının, milletvekili olması durumunda yatırımları nerelere yönlendireceğinin bir cevabı olduğunu söyleyerek, Aybak’ın milletvekili adaylığına karşı olduklarını tekrar tekrar yinelediler ve AK Parti genel merkezine seslerini duyurmak için ellerinden geleni yapacaklarını söylediler.

   

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz