Mahmut Göksu, Kurum Amirlerini Ziyaret Etti

  0
  97

  AK Parti Merkez Teşkilat Başkan Vekili ve Yeni Dünya Vakfı Başkanı Mahmut Göksu, İstanbul ziyareti sırasında Esenler Belediye Koordinatörü Mehmet Çelik ve beraberinde bazı arkadaş ve dostlarıyla birlikte Esenler, Fatih ve Zeytinburnu çevresinde bulunan kurum amirlerini ziyaret etti.

   

  Ziyaret serüvenini Esenler kaymakamı Yüksel Ünal ile başlayan Göksu, daha sonra sırası ile Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydıner, Esenler Emniyet Müdürü Erol Öztaş, Esenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Ercan, İBB Geliştirme ve İştirakçiler Daire Başkanı Cemal Özdemir, İBB Halk Ekmek Genel Müdürü Salih Bekaroğlu, Esenler ilçe seçim kurulu başkanı Yılmaz Gök, Tapu Müdürü Erhan Sakarya, Malmüdürü Hacı Hasan Şener ve İlçe Müftüsü Halil Şekerci yi ziyaret etti.

   

  Ziyaret ile ilgili bir değerlendirmede bulunan AK Parti Merkez Teşkilat Başkan Vekili Mahmut Göksu, bu tür ziyaretlerin kurum amirlerin çalışma şevkini arttırdığı gibi onların istek ve taleplerini devletin ilgili mercilerine aktarma konusunda önemli bir fırsat olduğu kadar kaynaşma ve dayanışma açısında da son derece büyük yararı olduğunu belirten Göksu, “Her kurumun elbette kendilerine göre önemli sorunları ve sıkıntıları vardır. AK Parti Hükümeti olarak bir taraftan bu sorunları ve sıkıntıları minimum seviyesine indirmek için büyük çaba sarf ederken, diğer taraftan bu ülkenin gelişmesini ve kalkınmasını istemeyen iç ve dış güçlere karşı büyük bir mücadele örneğini sergiliyoruz. Bütün bu olumsuzluklara rağmen hükümetimiz bütün engelleri aşabilecek bir güce sahiptir” dedi.

   

  Ziyaret edilen kurum amirleri ise çalışmaları hakkında bilgi vererek, ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek, AK Parti Merkez Teşkilat Başkan Vekili Mahmut Göksu ya teşekkür ettiler.

   

  esenler ilce emniyet muduru

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz