Mahalleli Tepkili Bu Parkı Ya Düzeltin Ya da Yıkın

  0
  88

  Adıyaman Yavuz selim mahallesinde bulunan  keloğlan parkı gece madde bağımlıların yeri olmasında dolayı  mahalle sakinleri  park içerisinde eylem yaparak bu park için bir çözüm getirilmesini  ya da  yıkılması için  yetkililerden  yardım istediler.

  Park içerisinde bulunan  trafo duvarlarının  yazı tahtasına dönmesi ve elektrik  panolarının yakılmasında şikayetçi olan   vatandaşlar gece  burası  çok  tehlikeli oluyor.Ailemizle oturmaya gelemiyoruz. Evlerimizin duvarlarına ve  trafo  bulunduğu yerlere  yazılar yazıyorlar. Defalarca yetkililere bu konu hakkında telefon açtık ama bir çare bulamadılar. Burası  tinercilerin, balliclerin  yuvası olmuş bu parkı ya düzeltsinler ya da yıksınlar  bizler  bıktık usandık. Emniyet buraları sık sık  kontrol etmesi gerekiyor.Çocuklarımız  buraya gelirken korkuyorlar. Genç kızlarımız var  balkonlarda oturamıyoruz. Mahalle olarak imza topluyoruz  bunu da yetkililere  vereceğiz, bizlere   bu konuda yardımcı olsunlar  sözlerini ifade ettiler.

  Yavuz Selim Mahalle Muhtarı Mehmet Dağhan ise  vatandaşlarımız her zaman   bu sorunda  dolayı muhtarlığımıza başvuru  yapıyorlar. Bizlerde  bu konuyu  yetkililere  bildirdik. Ama bir çözüm  getiremediler. Bu park  böle olacaksa   bin an önce yıkılsın yerine bir taziye evi veya başka bir şey yapsınlar. Burada  vatandaşlarımız oturamıyorlar. Emniyetimiz bize bu konuda yardımcı olsunlar buralara sivil ekipler yerleştirsinler. Trafolarımızı yazı tahtasına çevirdiler dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz