Lezzet Adıyamanlıların Ayağına geldi

  0
  102

  Adıyaman’da, yeni açılan Şambayet Lokantası vatandaşlara damak tadı vermeye başladı.Sektörde uzun yıllar hizmet veren ve her damak zevkine hitap eden Şambayet lokantası Adıyamanlıların hizmetine açıldı.

  Yıllardır vatandaşlar pirzola ve et ürünlerinin yer aldığı yemekleri tada bilmek için Şambayat Kasabasına giderken bundan böyle bir birinden güzel tatlar artık Adıyaman’da, vatandaşın hizmetine sunuluyor.

  Yıllardır özlemini çektiğimiz bu güzel tatlar için artık il dışına gitmemize gerek yok. Şambayet artık Hoca Ömer Mahallesinde yer alıyor. Vatandaşlara bu tatları sunmak için her gün Adıyaman’ın Besni ilçesinden günlük taze kuzu etleri getirilerek vatandaş memnuniyeti kazanmak için büyük hizmetler sunuluyor.

  İşyerinin Adıyaman’a hayırlı olmasını dileyen işletme Sahibi Meryem Öztekin “Her gün açılan işyerlerimize bir yenisi daha eklendi. Bu işte kendimize güveniyoruz. Tüm halkımızı lokantamıza davet edip yemeklerimizi tatmalarını öneriyoruz. Artıukşambayet çok uzaklarda değil ayaklarımızın altında. Ayrıca açılışıma katılan tüm sevenlerimize teşekkür ediyoruz.” dedi.

  BHA

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz