KYK’lı Gençlerden Polislere “Yalnız Değilsiniz”

  0
  108

  Adıyaman Kredi ve Yurtlar Kurumu Yurtlarında barınan öğrenciler İl Müdürü Sami Köroğlu ile birlikte gecenin ilerleyen saatlerinde polis noktasını ziyaret ettiler.

  KYK Heyeti, İstanbul Vodafone Arena yakınlarında Beşiktaş- Bursaspor maçının sona erdiği dakikalarda Çevik Kuvvet polislerine yapılan bombalı saldırı nedeniyle gece saatlerinde polis noktasına ziyarette bulunarak polislere başsağlığı dileklerinde bulundular.

  Ziyarete ilişkin KYK Adıyaman İl Müdürü Sami Köroğlu, yaptığı açıklamada, “Millet olarak çok önemli badirelerden geçiyoruz. Fakat inanç, iman, vatan ve millet sevgisiyle bu badireleri atlatacağız. Bunun en güzel örneğini gençliğimizin bu tür durumlar karşısındaki tutumunda görebiliriz. Gençlerimizin gecenin bu saatinde bile olsa polisimizi ve diğer güvenlik görevlilerimizin yalnız olmadıklarını onlara hissettirmeleri, bizler sıcak yataklarımızda yatarken birilerinin bu ülke için gece gündüz demeden, karda kışta görevlerini en iyi şekilde ifa ettiklerini görmek gençlerimizin geleceğe dair idealerini daha da sağlamlaştıracaktır. Hain terör saldırıları ile şer odakları amaçlarına hiç ulaşamayacaklar çünkü bu milletin birlik ve beraberliği, dik duruşu bunlara gereken cevabı vermektedir.”  dedi.

  Ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getirenemniyet mensupları gençlerin bu duyarlı davranışından dolayı teşekkür ederek, gençliğin duyarlılığı kendilerine büyük bir moral/motivasyon verdiğini ifade ettiler.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz