Kutlu:“Peki Bizden Önceki İktidarlar Adıyaman’a Ne Yaptı?

  0
  409

  AK Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı Fehmi Hüsrev Kutlu, İmamağa Mahallesi sakinleri ile bir araya gelerek, mahallelinin sorunlarını dinledi.

  Dünya’nın her yerinde olan hakkın Türkiye’ye yeni geldiğini ifade eden AK Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı Fehmi Hüsrev Kutlu, “Sorumluluğun bilincinde olarak Türkiye’yi ileriye taşımak ve Adıyaman’ı güzelleştirmek için bu fedakarlığa katlanan, canını tehlikeye atan insanların AK Parti’ye oy verme konusunda tereddüdü olmaz” dedi.

  Mahalle ziyaretine AK Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı Fehmi Hüsrev Kutlu, AK Parti İl Başkanı Av. İbrahim Halil Fırat, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Abdurrahman Dimez ve çok sayıda partililer katıldı.

  “Bugün başörtülüler özgürce devlet dairelerine girince kıyamet mi koptu?”

  İmamağa Mahallesinde yapılan toplantıda mahalle halkına seslenen AK Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı Fehmi Hüsrev Kutlu, Türkiye’de bir dönem başörtülü kadınların devlet dairelerine giremediğini ifade ederek, “Artık Türkiye renk değiştirdi. O dönem sözde insan haklarına ve demokrasiye rağmen başörtülü bacılarımız devlet dairesinden içeri giremiyordu. Hatta o dönemde başörtülüler üniversitelerden bahçeye giremiyorlardı. Şuanda Allaha şükür mecliste başörtülü bacılarımız var. Bugün başörtülüler özgürce devlet dairelerine girince kıyamet mi koptu? Dünya’nın her yerinde olan hak Türkiye’ye yeni geldi. Dünya’da bir terör vardı oda bitti. Sorumluluğun bilincinde olarak Türkiye’yi ileriye taşımak ve Adıyaman’ı güzelleştirmek için bu fedakarlığa katlanan, canını tehlikeye atan insanların AK Parti’ye oy verme konusunda tereddüdü olmaz” diye konuştu.

  “Yapılanların hepsini üst üste koyduğumuzda Abuzer Gaffari viyadükünün bir ayağı etmez”

  Milletvekili olduğu dönemde Adıyaman’a yapılan hizmetleri sıralayan Fehmi Hüsrev Kutlu,“İki dönem milletvekilliği görevimde Türkiye’ye ilk kurulan üniversiteler arasında bir üniversiteyi ilimize kurduk ve talep edilen her türlü fakültenin bakanlar kurulundan çıkmasını sağladık. Bu çalışmalarımıza tıp fakültesi de dahildir. Üniversitede okuyan öğrencilerimizi 3 binden 10 bine çıkarttık ve şuanda 20 bin kişi üniversitemizde çalışıyor veya öğrenim görüyor. Tıp fakültesi hastanesini yaptırdık. Bugün kalp ameliyatı da dahil bir çok ameliyat bu hastanemizde yapılıyor. Çok şükür bugün kanser tedavisinden kalp tedavisine kadar hepsini tamamladık. Öte yandan halkımız sürekli Nissibi köprüsünün yapılmasını dile getiriyordu. Bu köprünün planlamasını, projesini yaptırdık, finansmanını sağladık, ihalesini yaptırdık. Bizden sonra bayrağı devralan yine AK Partili arkadaşlarımız köprünün temelini attılar. Şuanda köprünün yapımı devam ediyor. 10 yıllık iktidarımızda bu hizmetleri yaptık. Peki bizden önceki iktidarlar Adıyaman’a ne yaptı? Bir düşünelim, 1992-2002 yılları arasında Adıyaman’a ne yapıldı? Yapılanların hepsini üst üste koyduğumuzda Abuzer Gaffari viyadükünün bir ayağı etmez” şeklinde konuştuDSCN5088

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz