Kutlu, Esnaf Ziyaretinde “Derdiniz Derdimizdir”

  0
  112

  AK Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı Av. F. Hüsrev Kutlu, seçim çalışmaları kapsamında Adıyaman esnaflarıyla bir araya geldi.

  Belli bir plan ve program dâhilinde seçim çalışmaları yapan AK Parti Belediye Başkan Adayı Kutlu, ev ve salon toplantılarının yanı sıra sık sık esnafları da ziyaret ediyor. Bugünkü esnaf ziyaretinde, Başkan Adayı Kutlu’ya her zaman olduğu gibi, yine parti teşkilatı eşlik etti. Hiçbir esnafı kaçırmadan tek tek ilgilenen Kutlu, hepsinin sorun ve taleplerini not alarak, “Derdiniz derdimizdir” dedi.

  AK Parti Belediye Başkan Adayı Av. Kutlu’yu gören esnaf ve vatandaşlar, ilgi ve alaka göstererek, 30 Mart’ta rakiplerine büyük bir fark atacağını dile getirdiler. Başkan Adayı Kutlu ve beraberindekiler ise, alakalarından dolayı bütün esnaflara teşekkür ederek, bu ilginin daha gür bir şekilde sandığa yansıyacağını dile getirdiler. Esnaf ve vatandaşlarla tek tek kucaklaşan, tokalaşan Kutlu’nun, gördüğü ilgi ve alakadan dolayı duygulu anlar yaşadığı gözlerden kaçmadı.

  Yaptığı açıklamada Kutlu, Allah’ın bu görevi nasip etmesiyle birlikte daha çok yaşanabilir bir kent için çalışacaklarının sözünü verdi. İnsan odaklı çalışmalarıyla birlikte şehrin her tarafı hizmete doyacağını ifade eden Kutlu; “En güzel hizmetler her vatandaşımızın en doğal hakkıdır. 30 Mart’tan itibaren şehrimizin her yanına insan odaklı hizmetlerde bulunarak destanlar yazacağız.

  Gittiğimiz her yerde büyük bir memnuniyetle, olağanüstü bir ilgi ve alakayla karşılaşıyoruz. Bugünkü ziyaretlerimizde de aynı heyecanla karşılaştık. Halkımızın bize göstermiş olduğu sıcakkanlılık, ilgi alaka bizi son derece mutlu ediyor. Vatandaşlarımızla bütünleşmiş durumdayız. Onların güvenini ve takdirini kazanmak gurur vericidir. İnşallah 30 Mart 2014 seçimlerinden sonra tüm halkımıza hizmettin en güzelini sunarak, AK Parti belediyeciliğinin farkını ortaya koyacağız” dedi.

   

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz