Kutlu ;“30 Mart’ın Sonucunu; 4 Mart’ta Meydanlarda Göstereceğiz”

  0
  185

  Mart ayı sonunda yapılacak olan yerel yönetimler seçiminin heyecanı, Türkiye genelinde olduğu gibi, Adıyaman’da da devam ediyor.

  Seçim çalışmaları kapsamında birçok kente giderek miting meydanlarında halka hitap edecek olan AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Adıyaman’a da geliyor. Adıyaman programının belirlendiğini belirten AK Parti Belediye Başkan Adayı F. Hüsrev Kutlu, Başbakan Erdoğan’ın 4 Mart Salı günü Adıyaman’da olacağının müjdesini verdi. Ak Parti Seçim İrtibat Bürosu’nda coşkulu ve yoğun bir kalabalığın arasında müjdeyi veren Kutlu, şu bilgileri aktardı:

  “30 Mart’ın sonucunu inşallah 4 Mart’ta meydanlarda göstereceğiz. Sandıklar açılmadan Adıyaman’ın teveccühü meydanlara yansıyacak. Ezilenlerin gür sesi, mazlumların hür sesi olan Başbakanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, 4 Mart Salı günü saat 13’te Adıyaman’da olacak. Burada tüm hemşehrilerimize hitap edecek. Hepimiz bunun heyecan ve mutluluğu içerisindeyiz. İnşallah en güzel ve en mutlu şekilde ve de en büyük coşkuyla Sayın Başbakanımızı miting meydanında bağrımıza basacağız. Buradaki mitingimizin Adıyaman’a da, Türkiye’ye de örnek bir miting olacağını düşünüyorum. Hepimiz bu heyecanı yaşıyoruz. İçimiz içimize sığmıyor. O gün Adıyamanlıların meydana sığmayacağına, caddelere, sokaklara, yollara taşacağına inanıyor ve şimdiden Sayın Başbakanımıza hoş geldin diyorum.”

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz