Koçali Köyünden Teröre Tepki

  0
  159

  Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, çeşitli incelemelerde bulunmak üzere Koçali Köyünü ziyaret etti.

  Köy halkı tarafından büyük bir coşkuyla karşılanan Vali Demirtaş, kendisine sevgi gösterisinde bulunan köylülerle tek tek tokalaşarak karşılıklı sohbet edip, taleplerini dinledi.

  Köy meydanında köylülerin öneri ve taleplerini dinleyen Vali Demirtaş, “Kırsal alanda yaşayan vatandaşlarımızın hayat standartlarının yükseltilmesi, gelir düzeylerinin yükseltilmesi için devletimiz, hükümetimiz ve valilik olarak önemli çalışmalar yürütüyoruz. Devletimizin imkânlarını ve kaynaklarını ilimizin her köşesinde hizmet olarak vatandaşlarımıza hissettirmeye çalışıyoruz”dedi.

  Koçali Köyü halkı ise Vali Mahmut Demirtaş’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Devletimiz ve Hükümetimiz sağ olsun köyümüzün ihtiyaç duyduğu bütün yatırımları ayağımıza kadar getirdiler. Son derece memnun ve bahtiyarız. Allah devletimizi ve hükümetimizi başımızdan eksik etmesin. Tek isteğimiz ülkemizde yaşanan terör saldırılarının bir an önce son bulmasıdır. Biz burada yaşadığımız sürece terör örgütü bu bölgede barınamayacak ve kirli emellerini gerçekleştiremeyecektir. Al yıldızlı bayrağımızın gölgesinde huzurla yaşıyoruz. Köyümüz Kürt köyü. Hepimizde Kürdüz. Bizim için vatanımız ve bayrağımız her şeyin başında gelmektedir. Bayrağımız şerefimiz,  namusumuz, onur ve gururumuzdur. Allah, milletimizin ve devletimizin varlığını temsil eden bu bayrağın gölgesinde yaşamayı ve ölmeyi nasip etsin bizlere. Son zamanlarda birileri bölgemizi de karıştırarak, birlik, beraberlik ve kardeşliğimize zarar vermek istiyor. Ama şunu unutmasınlar ki, biz Koçali köyü olarak bu bölgede yaşadığımız sürece bayrağımız dalgalanacak ve şer odakları amaçlarına ulaşamayacaktır”dediler.

  PHA

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz