Kılınç, AK Parti’nin Birleştirici İsmi Oldu

  0
  69

  Her kesim tarafından sevilen bir isim olan AK Parti milletvekili aday adayı Opr. Dr. Süleyman Kılınç, partisinin birleştirici gücü oldu.

  7 Haziran 2015 Genel Seçimleri için AK Parti’den aday adaylığını açıklayan isimler arasında yer alan Adıyaman Tabip Odası eski başkanlarından Beyin Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Süleyman Kılınç, AK Parti’nin birleştirici gücü oldu.

  Geçmişten günümüze yaptığı başarılı çalışmalarından dolayı halk nezdinde ve STK yetkilileri tarafından sevilen ve beğenilen, herkese eşit yaklaşımından dolayı,sağcı – solcu,milliyetçi, muhafazakar, kürt, türk herkes tarafından çok sevilen Dr. Süleyman Kılınç’ın milletvekilliği aday adaylığının gerek Adıyaman için gerekse AK Parti için çok önemli olduğunu söyleyen Adıyaman halkı, Süleyman Kılınç’ın kesinlikle milletvekilliği sıralamasında değerlendirilmesi gereken bir isim olduğunu dile getirdiler.

  – Çözüm Süreci’ni Adıyaman’da yürüten isim oldu

  AK Parti hükümetinin en önemli projesi olan ‘Çözüm Süreci’nin Adıyaman’daki mimarlarından bir tanesi olan Dr. Süleyman Kılınç, geçtiğimiz yıllarda Adıyaman Tabip Odası Başkanlığında sürdürülen ‘Çözüm Süreci’ çalışmasında, ilde faaliyet gösteren 114 STK ve siyasi partinin imzasını toplayarak birleştirici bir kişi olarak önemli bir çalışmaya imza atmıştı.

  ‘Çözüm Süreci’ndeki gayretlerinin yanı sıra halk içerisindeki sempatisi ile de tam bir halk adamı olan Kılınç, Tabip Odası seçimlerinde sağ ve sol kesimlerin yanı sıra Türk ve kürt cenahtan doktorların ortak adayı olarak 4 dönem bu görevi ifa ettiği biliniyor.

  Ak Parti tabanında da heyecan yaratacağı belirtilen Kılınç, ayrıca hem yerelde hemde ülke katkı sunabileceği potansiyeline sahip olduğu kamuoyu tarafından dillendiriliyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz