KGY Başkanı İşeri’den Bayram Mesajı

0
114

Malum süreçten dolayı bu bayramda ziyaret ve kutlamaların olmadığını belirten KGY Cemiyeti Başkanı Mustafa İşeri, pandemi yüzünden millet olarak maalesef buruk bir bayram sevincinin hakim olduğunu söyledi.
Başkan İşeri, “Korona virüsü ile mücadele kapsamında alınan kararlar doğrultusunda bu bayramı sevdiklerimizden ayrı geçireceğiz belki ama gönüllerimiz bir. Salgın bütün dünyada olduğu gibi bizim ülkemizi de etkisi altına aldı. Dolayısıyla hepimiz bu bayramı sevdiklerimizden ayrı geçireceğiz belki ama gönüllerimiz birdir. Pandemiden dolayı millet olarak maalesef buruk bir bayram sevinci yaşıyoruz. Zira daha güzel günler görebilmemiz ve sevdiklerimizle bir araya gelebilmemiz için alınan tedbirlere uyup biraz daha sabretmeliyiz. Öyle inanıyorum ki, devletimizin pandemi ile ilgili aldığı tedbirler ve başarılı sonuçlar alan sağlık sistemimiz sayesinde birbirimize kavuşmamıza çok az kaldı.
Manevi değerlerimizin her zaman korunduğu, insanların saygı, sevgi, barış ve kardeşlik içinde yaşadığı günleri hep birlikte tedbirli davranarak göreceğimiz günler yakındır.
Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşirelerimin ve İslam aleminin Ramazan Bayramını kutluyor, yaşadığımız bu zor günleri geride bırakmamıza vesile olmasını temenni ediyorum” Diye konuştu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz