Kent Konseyi’nin Yeni Başkanı Sinan Temel Oldu

  0
  43

  Adıyaman Kent Konseyinin 5. olağan genel kurulunda Sinan Temel başkan seçildi. 
  Belediye TOGEM salonunda gerçekleştirilen 5. olağan genel kurulda Eğitimci Sinan Temel ve 15 kişilik yürütme kurulu üyesi seçildi. Tek aday olan Sinan Temel, genel kurula katılan dernek temsilcileri tarafından başkanlığa seçildi.
  Kent Konseyi Genel Sekreterliği tarafından hazırlanan 15 dakikalık tanıtım videosuyla başlayan ve birçok kurumdan geniş bir katılımla gerçekleştirilen kongrenin açış konuşmasını Kent Konseyi Genel Sekreteri M. Emin Yağımlı, konseyin görev, sorumluluk ve kuruluşuyla ilgili bilgi verdi.
  Kongre sonunda bir açıklama yapan Kent Konseyi Başkanı Sinan Temel ise, “Kendimiz ve kentimiz için elimizden geleni yapacağız. Burada çok güzel çalışmalar oldu. Kimisi amacına ulaştı kimisi ise yarım kaldı. Bizler bizden öncekilerin de fikirlerini alarak Adıyaman’ımız güzel projelere ve çalışmalara imza atmak istiyoruz. Başta belediye olmak üzere hem hesap veren hem de hesap soran bir konseyiz. Üst çatı konumunda olmayı hedefliyoruz. Burada bilindiği gibi gönüllülük esastır. Hepimiz burada gönüllüyüz. İnşallah el ele verip güzel çalışmalar yaparız. Beni buraya layık görüp seçen yol arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz