Kahta Devlet Hastanesi’nden “İnfo Kanal” Projesi

  0
  107

  Kahta Devlet Hastanesi’nde, hastane de sağlık hizmeti alan vatandaşlara kolaylık sağlanması amacıyla bilgilendirici filmler ve kamu spotlarını yayınlanabileceği “info kanal” kuruldu.

   Kahta Devlet Hastanesi, yapılan yeniliklere bir yenisini daha ekledi. Vatandaşların, hastane bünyesinde kurulan info kanal sayesinde tedavi gördükleri süre boyunca izleyecekleri bilgilendirme filmleri ve kamu spotları sayesinde çok daha rahat sağlık hizmeti alacağı bildirildi.

  Profesyonel bir ekip ve ekipmanla ham çekimleri yapılan ilk bilgilendirme filmi projesinin, montaj süreci tamamlandıktan sonra hastanenin merkezi televizyon sistemi üzerinde kurulan info kanal üzerinden yayınlanmaya başlayacağı belirtildi.

  İnfo kanal’da yayınlanacak filmlerin hastane de sağlık hizmeti alan hastalara çok kolaylık sağlayacağını belirten Kahta Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Abdulkadir Dost, deneyimli bir ekip ile bilgilendirme filmi projeleri üzerine çalışmalara devam ettiklerini ifade etti.

  Dost, “Bizler, göreve geldiğimiz günden bu yana halkımıza en iyi sağlık hizmetini sunma yarışı içerisinde olduk. Halkımızın beklentilerine en üst düzeyde cevap vermiş olmamız alınan sağlık hizmetinden memnuniyetin artmasını sağlamıştır. Hastanemizde yapmış olduğumuz yeniliklere “İnfo Kanal” projemizi de eklemiş bulunuyoruz. İnfo Kanal sayesinde sağlık hizmeti alan hastalarımız odalarında bulunan uzaktan kumanda ile 0’ı tuşlayarak sürekli yayında tutacağımız kamu spotu ve bilgilendirme filmlerini izleyebilecekler. İlk olarak yatan hastalarımız için bir bilgilendirme filmi çalışmamız oldu. Bu filmimizi, montaj süreci tamamlandıktan sonra yayınlamaya başlayacağız. Bu konuda uzman bir ekip kurduk. Gerek ayaktan, gerek yatan hastalarımıza yönelik bilgilendirici ve yardımcı film projeleri üzerine çalışmalarımız halen devam ediyor. Halkımıza sağlık hizmetini en üst seviyede sunabilmek için tüm çalışanlarımızla birlikte yeni fikirler, yeni projeler geliştirerek yolumuza devam ediyoruz. İmkânlarımız nispetinde her zaman en iyisini yapmaya çalışacağız. Çünkü kapımızdan içeri giren herkesi hasta değil, misafirlerimiz olarak görüyoruz.” dedi

  PHA

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz