Jandarma Tekerlekli Sandalye Dağıttı

  0
  97

  Jandarma’nın kuruluşunun 175. yılı münasebeti ile başlatılan 175 engelliye tekerlekli sandalye kapsamında Adıyaman’ın Besni ilçesine bağlı belde ve köylerinde tekerlekli sandalye dağıtımı yapıldı.
  Tekerlekli sandalye dağıtımına Besni İlçe Jandarma Komutanı Kurmay Binbaşı İsmail İri, Besni Anadolu Sakatlar Derneği Başkanı Ömer Arslan ve Besni’de görev yapan er ve erbaşlar katıldı.
  Besni Anadolu Sakatlar Derneği Başkanı Ömer Arslan yaptığı açıklamada, “Güvenliğimizin teminatı olan ülkemizin ve milletimizin göz bebeği jandarmamızın 175. yıl dönümü münasebeti ile Jandarma Komutanlığımızın ve Valiliğimizin başlatmış olduğu 175 engelli kardeşimize tekerlekli sandalye kampanyası devam etmektedir. Biz engelli bireyler her zaman devletimizle ve jandarmamızla gurur duyduk ülkemizin savunması ve güvenliği için bizlerde birer nefer olmayı her zaman arzuladık ancak fiziksel durumumuz buna engel olduğu için bu kutsal vatan hizmetimizden muaf kaldık. Böyle güzel kampanyanın içinde olmaktan Besni Anadolu Sakatlar Derneği olarak başta Valiliğimiz, Alay Komutanlığımıza ve Jandarmamıza teşekkür eder şükranlarımızı sunarız” dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz