İyi Parti İl Başkanı Doğan Mazbatasını Aldı

0
157

İyi Parti 2. Olağan genel kurul seçiminde Adıyaman il başkanlığı görevine yeniden seçilen Başkan Kenan Doğan, mazbatasını aldı.

İyi Partiye ve Adıyaman’a yakışır bir seçimi geride bırakmanın sevincini yaşadıklarını belirten İYİ Parti Adıyaman İl Başkanı Kenan Doğan; “28 Haziran pazar günü Adıyaman iyi Parti ikinci olağan kongremizi büyük bir kalabalık önünde yaptık. Kongremize katılan ve demokrasinin gelişimine katkıda bulunan bütün delegelere misafirlere basın mensuplarına gönülden teşekkürü bir borç biliyorum.

Kongre boyunca demokrasinin bütün kurallarıyla uygulanmasına katkıda bulunan partililerimize Seçim kurulu görevlilerine, uzun saatler boyunca görev alan emniyet mensuplarına çok teşekkür ediyorum. Bu kongre Parti içine heyecan ve dinamizmi getirmiştir. Parti içindeki demokrasiyi ve çok sesliliği, çeşitli fikirlerin bir arada tek gaye için bir araya gelip tek yumruk olabildiğini göstermiştir. Yarından itibaren yeni bir heyecan, yeni bir şevkle tüm ilçe başkanlarım, yönetim kurulu üyelerimiz, partimizin tüm delege ve üyeleri ile birlikte yollara koyulacağız ve sayın Genel Başkanımızın koyduğu hedeflere varana kadar hiç yorulmadan durmadan çalışacağız. Tekraren kongremize gerek partili gerekse misafir olarak gelen tüm katılımcılara sonsuz teşekkür ediyorum. Kongre sonucunun partimize ülkemize ve Aziz milletimize hayırlar getirmesini Allah’tan diliyor ve tüm Adıyaman halkına Saygılarımı sunuyorum.

Adliye Sarayına gelen Başkan Kenan Doğan’a yönetim kurulu üyeleri ve partililer eşlik etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz