İşitme Engelli Sporculardan Avrupa Şampiyonluğu Sözü

0
226

3-7 Mayıs 2016 tarihleri arasında Afyonkarahisar’da gerçekleştirilen müsabakalarda Türkiye şampiyonu olan Adıyaman Belediyesi İşitme Engelliler Basketbol Takımı şampiyonluk kupasını Vali Abdullah Erin’e takdim ederek, Avrupa şampiyonluğu sözü verdi.  

Valilik Toplantı Salonunda gerçekleşen ziyarete Adıyaman İşitme Engelliler Basketbol Takımı, Kulüp Başkanı Mahmut Zafer Taştan ve Antrenörleri katıldı.

Vali Abdullah Erin’e Avrupa şampiyonluğu sözünü veren işitme engelli sporcular, bundan sonraki hedefimiz Avrupa kupasını kaldırmaktır. Bunun için sizlere söz veriyor ve desteklerinizi bekliyoruz.

Adıyaman Belediyesi İşitme Engelliler Spor Kulübü Basketbol Takımının başarısının Adıyaman için gurur vesilesi olduğunu belirten Vali Abdullah Erin, “03-07 Mayıs tarihleri arasında Afyonkarahisar’da düzenlenen Basketbol şampiyonasında işitme engelli kardeşlerimiz Türkiye Şampiyonu olmuş ve ilimizi en güzel şekilde temsil etmişlerdir. Tüm sporcularımızı tebrik ediyorum. Bizim desteğimiz ve duamız her zaman sizlerle birlikte olacaktır. Valilik olarak tüm imkânlarımızla işitme engelli sporcularımızın yanında olacağız”dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz