İmam Hatip Lisesi Müdürü İzci’den İl Müftüsüne Plaket

  0
  110

  dıyaman Anadolu İmam-Hatip Lisesi Müdürü Gaffari İzci, İlimiz Müftüsü M. Ali Ötürkçü’ye makamında ziyaret ederek, teşekkür plaketi sundu.

  İzci, plaketi Okul Müdürü olarak ve aynı zamanda Okul Aile Birliği Başkanlığı adına İl Müftüsü M. Ali Öztürkçü’yü makamında ziyaret ederek verdi.

  “İlimizdeki İmam-Hatip Lisesi Misyonuna yapmış olduğun katkı ve destekten dolayı Anadolu İmam-Hatip Lisesi Müdürü ve Okul Aile Birliği Başkanlığı adına teşekkür ederiz” şeklinde gümüş levha üzerine yazılmış olan plaketi sunan İzci, ” İmam-Hatip Liseleri olarak Müftü Bey’i ve Müftülük personelinin desteklerini daima yanımızda görüyoruz. Bu da bize her yönüyle güç vermekte ve bizleri daha iyisini yapmaya teşvik etmektedir. Bu sebeple sizlere teşekkür ediyorum.”dedi.

  Ziyaretten memnuniyetini dile getiren Müftü M. Ali Öztürkçü ise şunları kaydetti:

  “Bilindiği gibi Diyanet İşleri Başkanlığımızın personel kaynağı İmam-Hatip Liseleridir. Diyanet İşleri Başkanlığı olarak sizlerin çabalarınızı takdirle takip ediyoruz. Siz öğretmenler sayesinde kurumumuzun her unvanında çalışacak birikimli, donanımlı, milli ve manevi değerlerine saygılı ve bağlı, Din Hizmeti mesleğine kalifiye insan yeteştirmektesiniz. Ziyaretiniz ve plaket beni onurlandırmıştır. Ben bu plaketi Müftülüğüm ve personelim adına alıyorum. İnsan yetiştirdiğiniz için ben de sizlere teşekkür ediyorum”

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz