İl Milli Eğitim Müdürü Kızılkaya’dan Okul Pansiyonlarına Ziyaret

  0
  128

  Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya, Besni’de okul pansiyonlarını ziyaret ederek, öğrencilerle sohbet etti.

  Besni’de bulunan okul pansiyonlarının etüt sınıflarını, yemekhane ve yatakhanelerini inceleyen Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya öğrencilerle sohbet etti.

  İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet Yazar, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ramazan Sertpolat, Besni Osman İsot Mesleki ve Teknik  Anadolu Lisesi Müdürü Nevzat Avşar, Besni Mehmet Akif Ersoy Fen Lisesi Okul Müdürü Ömer Başçobanlar ve Müdür Yardımcısı Aysun Karakuş tarafından karşılanan Kızılkaya, ziyareti kapsamında öğrencilerle sohbet ederek sorunları ve isteklerini dinledi.

  Yapılan ziyaret ile ilgili açıklama yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet Yazar, ziyarette öğrencilerin sorunlarını dinlediklerini ve çözüm yolları hakkında istişareler yaptıklarını belirtti.

  Okul pansiyonlarının sürekli olarak denetlendiğini ifade eden Yazar, öğrencilerin fiziki ve manevi ortamlarını en üst seviyede tutmak için çalıştıklarını söyledi.

  Okul idarecilerinden yapılan çalışmalar hakkında bilgiler alan İl Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya, devletin imkânlarının çocuklar için seferber edilmesi gerektiğini vurguladı.

  İl Milli Eğitim Müdürü Kızılkaya, “Geleceğimiz olan çocuklarımızın en iyi şartlarda ve huzurlu bir eğitim-öğretim ortamında olması bizlerin asli görevidir. Devletimizin imkânlarını çocuklarımız için seferber etmemiz gerektiğini önemle vurgulamak istiyorum. Önemle vurguluyorum çünkü eğer bizler çocuklarımızı önemseyip bütün ihtiyaçları konusunda seferber olmazsak bazı terör örgütlerinin çocuklarımızı nasıl kandırdığının en bariz örneği 15 Temmuz gecesi yaşanan hain darbe girişiminde gördük. Bu nedenle geleceğimizi güvence altına almak bizlerin birinci önceliğidir” dedi.

   

   

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz