İHH Yeni Yönetiminden Büyükaslan’a Ziyaret

  0
  507

  Geçtiğimiz hafta içerisinde yeni göreve getirilen İnsanı Yardım Vakfı (İHH) Adıyaman Şubesi Başkanı Fadıl Akkuş ve beraberindeki heyet belediye Başkanı M.Necip Büyükaslan’ı makamında ziyaret etti.

  Ziyarette İHH Adıyaman Şube Başkanı Fadık Akkuş’un yanı sıra Başkan Yardımcısı Halit Tek baş, Proje Sorumlusu Mahmut Sev, Şube Sekreteri Mahmut İzci, Yetim birimi sorumlusu Doğan Keleş ve yönetim kurulu üyesi Fazlı Karakuş bulundular.

  İnsani Yardım Vakfı gibi önemli bir kuruluş çatısı altında hizmet etmekten son derece mutlu olduklarını ifade eden İHH Adıyaman Şubesi Başkanı Fadıl Akkuş; “Genel merkezimiz tarafından geçtiğimiz günlerde bu görev bizlere uygun görüldü. Ben ve şube çatısı altında birlikte görev aldığımız arkadaşlarımızla birlikte belediye başkanımızı ziyaret etmek istedik. Bir çok kurum, STK ve hayırsever vatandaşlarımız gibi sayın başkanımızda vakfımıza en çok destek verenlerden biri. Bundan sonraki çalışmalarımızda da sayın başkanımızı yanımızda göreceğimizden eminiz. Bu vesileyle yapmış oldukları desteklerden dolayı Belediye Başkanımız Sayın Necip Büyükaslan’a teşekkür ediyoruz” dedi.

  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Adıyaman Belediye Başkanı M.Necip Büyakaslan; “Merkezi Türkiye’de bulunan ve 1992 yılında faaliyete geçen İnsani Yardım Vakfı o günden bu güne Türkiye geneli olduğu gibi bir çok ülkede de çalışmalar yapmış, bir çok yere yardım götürmüş, mağdur olmuş tüm insanlara el uzatmıştır. 2007 yılında ise Adıyaman şubesi hizmete girmiştir. Abdullah Şahin, Abdurrahman Gürbüzcan, Remzi Akkuş kardeşlerimiz Adıyaman şubesinde sırasıyla şube başkanlığı görevlerini başarıyla yürütmüşlerdir. Geçtiğimiz günlerde yapılan değişikle Adıyaman şubesine yeni bir başkan ve yönetim atandı. Bugün bu kardeşlerimizde bizleri ziyaret ettiler. Başkan Fadıl Akkuş ve yeni yönetimine başarılar diliyorum. Bu vesileyle bugüne kadar gerek ilimizde gerekse ülkemizin bir çok noktasında başarılı çalışmalar gerçekleştiren, bu bayrağı en iyi şekilde taşıyan, bir çok mazlumun yardımına koşan önceki şube başkanlarımıza ve İnsani Yardım Vakfı çatısı altında görev yapan herkese teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. Gerek başkanlık sürem boyunca gerekse de Necip Büyükaslan olarak şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da elimden gelen desteği sürdüreceğim” dedi.

   

  ¦-HH HEYET¦-NDEN BA+ŞKANA Z¦-YARET (3)

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz