Hüsrev Kutlu’dan İHA’ya Ziyaret

  0
  428

  AK Parti Adıyaman Belediye Başkan adayı Hüsrev Kutlu ve beraberinde parti teşkilatı, 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle İhlas Haber Ajansı Adıyaman Ofisini ziyaret etti.
  Hüsrev Kutlu’ya İl Başkanı İbrahim Halil Fırat, Kadın Kolları Başkanı Ayla Pektaş, partinin yönetim kurulu üyeleri, partinin belediye başkan aday adaylarından bazıları eşlik etti. Yerel ve genel siyasetin konuşulduğu ziyaret sıcak bir sohbet havasında geçti.
  Hüsrev Kutlu ziyarette yaptığı konuşmada, “10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gazeteci arkadaşlarımızı yerinde ziyaret ediyoruz. Basınımızın ekonomik yönden hem siyasi yönden bağımsız olmasını temenni ediyorum. Haberlerinin tarafsız, yorumlarının taraflı olabileceğini kabul ediyoruz. İnşallah basın mensuplarımız, daha iyi şartlarda, daha güzel günlerde daha iyi haberlerle hizmet verirler diye ümit ediyoruz. Bu vesileyle sizlerin 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler gününü tebrik ediyorum” dedi.
  İl Başkanı İbrahim Halil Fırat ise gazetecilerin halkın gelişen olaylar hakkında bilgilendirmek için ortaya koydukları emeklerin kutsal olduğunu ifade ederek, “Onların bu görevleri yerine getirirken yaptıkları çalışmalara yardımcı olmak da hepimizin görevidir. Fedakarca çalışarak halkımızı aydınlatan değerli gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum” diye konuştu.AW000680

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz