Hokey’de Başarı

  0
  113

  Adıyaman Hokey takımı Amasya’da yapılan 2. lig U16 Hokey Turnuvasında ilk ikiye kalarak süper lige terfi etti, Ömer Tekin ise gol kralı oldu.

   

  Adıyaman Hokey takımı Amasya’da yapılan 2. lig U16 Hokey Turnuvasında ilk ikiye kalarak süper lige terfi ederken, Ömer Tekin de gol kralı oldu.

   

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı, “Adıyaman’da çok yeni bir spor dalı olan Hokey’de sporcularımızın performansı takım olarak her geçen gün yeni başarılarla birleri gururlandırıyor” dedi.

   

  Türkiye’nin en iyi 8 takımından bir olan Adıyaman Hokey Takımının başarılarına değinen Bağcı,”İlimizde tüm spor dallarında gençlerimiz eğitim almaktadır. Özellikle yeni spor dallarına karşı sporcularımızın ilgisi ve başarısı bizleri hem şaşırtıyor hem de gururlandırıyor. Hokey sporunda da kısa zaman içerisinde yetiştirdiğimiz sporcularımız takım olarak her müsabakadan büyük bir başarı ile ilimizi temsil ediyor. Son olarak Amasya’da yapılan 2. lig U16 Hokey Turnuvasında ilk ikiye kalarak süper lige terfi eden takımımızı tebrik ediyorum. Umarım bu başarıyı sürdürmeye devam edeceklerdir. Ben ligde gol kralı olan sporcumuz Ömer Tekin’i de ayrıca kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz