Hayırsever Taşar’dan Kahta’ya 5 Tekerlekli Sandalye

0
791

Adıyamanlı işadamı hayırsever Avukat Hasan Taşar, Kahta Bedensel Engelliler derneğinin talebi üzerine Kahta ilçesine 5 adet Tekerlekli Sandalye gönderdi.

Özellikle engellilere ve eğitim sektörüne yaptığı yardımlarla halkın takdirini toplayan Adıyamanlı işadamı Avukat Hasan Taşar, son olarak Kahta Bedensel Engelliler Derneği başkanı Serkan Aslan’ın 5 tekerlekli sandalyeye ihtiyacımız var çağrısına duyarsız kalmayarak Kahta ilçesine 5 adet tekerlekli sandalye gönderdi.

Yapılan yardımların yaşanan bu süreçte çok anlamlı olduğunu dile getiren Kahta Bedensel Engelliler Derneği başkanı Serkan Aslan; “İstanbul’da yaşamasına rağmen hiçbir zaman Adıyaman’ı ve hemşehrilerini unutmayan, değerli hayırsever işadamımız Avukat Hasan Taşar ağabeyimiz ne zaman bir talebimiz olduysa bizleri geri çevirmedi.

Dernek olarak yapmış olduğumuz tespitler neticesinde 5 adet tekerlekli sandalye ihtiyacımız olduğunu kendisine illettik ve kısa sürede bu Kahta ilçemize 5 adet tekerlekli sandalye geldi. Corona Virüs salgınının yaşandığı bu sıkıntılı günlerde yapılan bu yardım bizler kadar engelli hemşehrilerimizi de ziyadesiyle sevindirmiştir. Rabbim kendilerinden razı olsun, Allah yerini doldursun.

Derneğimiz ve engellilerimiz adına Hasan Taşar ağabeyimize teşekkür ediyoruz. Durumu iyi olan işadamlarımızı, hemşehrilerimizi bu şekilde yardımlar yapmalarını bekliyoruz. Kahta bedensel engelliler derneği olarak sadece Kahta’ya değil Adıyaman’ın tüm ilçelerine de yardımlar yapıyoruz. Allah bana güç kuvvet verdiği sürece bu güzel insanlara hizmet etmeye devam edeceğim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz