Hastene Personelleri Eğlendi

  0
  88

  Adıyaman Kamu Hastaneler Birliği, tarafından 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü nedeniyle Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesinde çalışan personellere yönelik bir gece düzenlendi.
  Esentepe Mahallesi Köşk Salonda, hastane personellerine yönelik 2.’si düzenlenen geceye Adıyaman Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr. Hüseyin Şen, Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Dr. Talat Küçük, Halk Sağlığı İl Müdürü Mustafa Kutlu, ve hastane çalışanları ile aileleri katıldı.
  Yoğun ilginin gösterildiği programda, hastane personelleri, seslendirilen bir birinden güzel şarkılarla halay çekip oynadı. Hastanede personelleri bir yandan halay çekerken, bir yandan ise, Kamu Hastaneler Birliği tarafından büyük bir çekiliş sürprizi ile karşılaştı. Çekilişe katılmak isteyen hastane personellerine ücretsiz olarak salon içerisinde çekiliş numaraları yazılan fişler dağıtıldı. Program sonunda, çekilişe çekiliş kazanan hastane personelleri hediyelerini Adıyaman Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr. Hüseyin Şen, Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yönetici Talat Küçük, Halk Sağlığı İl Müdürü Mustafa Kutlu’dan ve hastanenin farklı alanlarında bulunan şube müdürlerinden hediyelerini aldı. Aldıkları hediyelerle oldukça sevinen personeller, böyle bir sürprizle karşılacaklarını tahmin etmediklerini böyle bir sürpriz ve programın yapılmasından dolayı oldukça sevindiklerini kendilerine çok güzel moral ve motive olduklarını belirterek, programda emeği geçen herkese teşekkür ettiklerini belirttiler.
  Programla ilgili bir konuşma yapan Adıyaman Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Hüseyin Şen, “Geçen yıl başladığımız 1 Mayıs işçi bayramını farklı bir şekilde hastanede çalışan personellerimiz ile bir araya gelip bu bayramı hep beraber kutlamak. Burada 2.’sini düzenlemekteyiz. Çalışanlarımızın aileleriyle beraber katılması oldukça bizleri mutlu etti. Bu vesile ile bütün vatandaşlarımızın 1 Mayıs Dünya İşçi Bayramını kutluyorum” şeklinde konuştu.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz