Hastane Personeline Pozitif Gelişim Semineri Verildi

  0
  75

   

   

  Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tüm personellere yönelik çeşitli konularda eğitim verildi.

  Sağlık Bakım Hizmeti Müdürlüğünün düzenlediği eğitimde Kişisel Gelişim Uzmanı Bilal Zemin tarafından Etkili İletişim, Beden Dili, Stres ve Öfke Kontrolü, Doğru Nefes Alma Yöntemleri hakkında eğitim verildi. Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi konferans salonunda gerçekleşen eğitime sağlık personelleri yoğun ilgi gösterdi. Eğitimle ile ilgili bilgi veren Bilal Zemin ‘’Bugün burada olma nedenimiz, Pozitif Gelişim Derneği olarak sağlık personellerine bir eğitim programı tertiplemek. Bu eğitimdeki esas hedefimiz insanların sahip oldukları meziyetleri ortaya çıkarmaya vesile olmak. Etkili iletişim becerilerini kullanarak aile yaşamında sosyal yaşamda ve meslek yaşamında daha mutlu olmalarını sağlamak. Aynı zamanda beden dilinin ve etkili iletişimin sırlarını detaylı öğrenerek yaşamlarına bir kalite katmalarını hedefliyoruz. Bu kapsamda bugün Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Rukiye Bozan’ın davetiyle hastanedeyiz. Ben hastane yönetimine ve katılım gösteren tüm personellere teşekkür ediyorum, verimli bir eğitim oldu’’ dedi.

  Hastane Yöneticisi Yrd. Doç. Dr. Fatih Doğan ise, ‘’Bugün hastanemizde Kişisel Gelişim Uzmanı Bilal Zemin bey tarafından çok güzel bir eğitim verildi. Personellerimizin de yoğun katılımıyla oldukça verimli bir eğitim oldu. Bu eğitimler personellerimiz aile yaşamında sosyal yaşamında bilakis hasta ve hasta yakınlarıyla olan iletişim açısından çok yararlı oldu. Biz Bilal beyi Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak konuk etmekten mutlu olduk. Ben Bilal beye, bu eğitimi düzenleyen Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Rukiye hanıma ve katılım gösteren tüm personellere teşekkür ediyorum’’ dedi.

  Eğitimi düzenleyen Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Rukiye Bozan ise ‘’ Sağlık personellerimize böyle yararlı bir eğitim vererek hem sahip oldukları meziyet ve becerilerin tam anlamıyla ortaya çıkarmalarına vesile olmak hem de gerek normal yaşamlarında gerek ise hasta iletişimi açısından gerçekten çok yararlı olacağını düşündük. Davetimize icabet eden Sayın Bilal Zemin’e teşekkür ediyorum’’ dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz