Halk Adına, Halkın Gücünü Kullanacağız

  0
  117

  Cumhuriyet Halk Partisi Adıyaman Belediye Başkan Adayı Zeynal Bakır, Seçim iletişim Merkezinde toplanan kalabalığa hitap etti.30 Martta yapılacak olanın şehrin teslim edileceği bir Belediye Başkanı seçmek olduğunu, buna başka anlamlar yüklemenin bir anlamı olmadığını söyledi.

  Adıyaman insanıyla Onur, Gurur ve Şeref duyduğunu,30 Martta teslim edilecek emaneti en güzel şekilde en doğru şekilde kullanacaklarını belirterek; “Sizin gücünüzü sizin adınıza kullanacağız. En güvenilir şekilde hiç kimsenin bana oy verdiği için pişman olmaması adına halkımıza söz verdik. İnşallah sözümüzde duracağız. Kuraklık olmaması için yağmur duasına çıkıyoruz ama çok şiddetli yağmaması için de dua ediyoruz. Niye eğer şiddetli yağarsa Adıyaman’ı sular seller götürmesin vatandaşımız mağdur olmasın diye. Atatürk Bulvarı üzerinden araçlarıyla geçenler Seçim İletişim Merkezimizin önündeki coşkuyu kalabalığı ve heyecanı görünce Genel Başkan geldiğini zannediyorlar. Hâlbuki bu kalabalıklar, 30 Martta inanmış insanlar diğer partilere mensup arkadaşlarımız bunu anlamakta güçlük çekiyorlar. Bize aman coşkunuzu azaltmayın diyorlar tam tersine gün geçtikçe çoğalıyoruz çoğalmaya devam edeceğiz.”dedi

  Partimizin İl Başkanı, İlçe Başkanı, Kadın Kolları Başkanı, Gençlik Kolları Başkanı, İl Genel Meclis Üyelerimiz, Belediye Meclis Üyelerimiz, Yönetim Kurulu üyelerimiz velhasıl parti sevdalılarımız, Zeynal Bakır Sevdalıları herkes tek yumruk olmuş ve inanmış ki biz 30 Martta Adıyaman Belediyesini kazanacağız diyen Zeynal Bakır “Biz hiç kimseyi ne bir vaatle ne bir korkuyla getirmiyoruz. Buraya gelenler Adıyaman sevdalıları ve hizmete susamış bu toplumun mağdurları geliyor. Bu geceki projemiz ise Üniversite Öğrencilerine yönelik olacak biliyorsunuz ki Gözbebeğimiz Adıyaman Üniversitesinde 15 bin öğrencimiz var, bir o kadarda il dışında Adıyamanlı öğrencimiz var. Belediye olarak bu kadar öğrencinin ve Adıyamanlı sanatçı kardeşlerimizin Sosyal ve kültürel olarak sanatlarını icra edebilecekleri bu çok amaçlı bir kültür merkezi yapacağız. Adıyaman da sanat icra eden arkadaşlarımızın ciddi sorunları var bunları birebir bizimle paylaşıyorlar. Onlara da her türlü desteği sonuna kadar vereceğiz. Çünkü bizim sanatçılara ihtiyacımız var onların bize değil.”şeklinde konuştu.

          HALKIMIZ BAŞBAKAN DEĞİL, BELEDİYE BAŞKANI SEÇECEK

  CHP İl başkanı Bilal Doğan ise yaptığı konuşmada; “30 Martta Adıyaman Belediyesini halkın belediyesi yapmak için canla başla çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Geçtiğimiz gece, Ak Partinin Belediye Başkan Adayı arkadaşımız çıkmış açıklama yapmış ‘Adıyaman’a Akparti’nin eli değecek ve Adıyaman’ı 3-5 yıl içerisinde kimsenin tanımadığı kadar güzelleştireceğim.”diyor. Ya anlamıyorum sayın aday 10 yıldır Adıyaman’ı Akparti’li bir belediyenin yönettiğini bilmiyor. Dünyadan bu kadar habersiz bir Aday daha önce görmedim. Birde çıkmış o aday arkadaşımız 4 Martta Belediye Başkanlığımızı ilan edelim demiş hayırdır anladık siz atamayla geldiniz de, Belediye Başkanı atamayla gelmiyor. Bu halkımız mukaddes oylarıyla seçiyor. Bu kadar mı halkın iradesine saygı gösteriyorsunuz.4 Martta Sayın Başbakan geliyor Başımızdan gözümüz üstüne hoş geliyor sefa gelir Sayın Başbakan, hepimizin Başbakanı ama Adıyamanlı 30 Martta Başbakan seçmeyecek Belediye Başkanı seçecek”dedi

  CHP Adıyaman Belediye Başkan Adayı Zeynal Bakır, Seçim İletişim Merkezinde konuşma yaptığı esnada müzik çalınması üzerine, CHP Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Fadime Kıy’ın oğlunun vefatını hatırlatarak, bu gece Müzik çalınmamasını istedi.

   

   

   

  ZEYNAL BAKIR 2

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz