Halil Fırat’tan Besni ve Kahta İlçesine Ziyaret

  0
  118
   
    Ak Parti Adıyaman Milletvekili Adayı Av. İbrahim Halil Fırat partisinin düzenlediği SKM programları kapsamında Besni ve Kahta ilçelerini ve bağlı olan beldelerini ziyaret etti.
    Besni ilçesini ziyaret eden Ak Parti Milletvekili Adayı İbrahim Halil Fırat ve beraberindeki heyet, halkın yoğun bir sevgisi ile karşılaştı. İlçe merkezi ve köylerinde vatandaşlarla bir araya gelen Fırat 7 Haziran'ın çok önemli olduğunu anlattı. Halkın yoğun bir teveccühü ile karşılaştıklarını ifade eden Fırat, '' Bugün yine Besni'li vatandaşlarımızla bir araya gelerek hasbihal ettik. 7 Haziran'ın önemini konuşuyoruz. Biliyorsunuz şimdilerde de muhalefet boş durmuyor. Bir bakıyorsunuz ki görüşleri tamamen farklı olan iki parti, Ak Parti'yi devirmek için neredeyse birleşiyor. Bunların tek amacı, halka hizmet götüren Ak Parti'yi iktidardan devirmek. Zaten bir yandan da Pensilvanya kirli ve hain tuzaklar içerisinde. Birileri musluklardan kan gelmesini istiyor, Ama biz o musluklardan tertemiz suyun gelmesini istiyoruz. İnşallah halkımız iradesini Ak Parti'den yana kullanarak bu şer tabakalarını ortadan kaldırmamız için bize güç verecekler. Bunun için gece gündüz demeden çalışacağız.'’ cümlelerine yer verdi. 
    Fırat, daha sonra Kahta ilçesine gelerek, ilçe teşkilatı ile beraber seçim çalışmaları programına burada devam etti. Burada esnaf ve köylülerle bir araya gelerek vatandaşların sıkıntı ve taleplerini dinledi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz