Gülhan Demirkol, Başkan Özdemir’i ziyaret Etti

  0
  156

  AK Parti Adıyaman Milletvekili Aday Adayı Gülhan Demirkol,  Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir’i ziyaret etti.

   

  Mehmet Akif Ersoy Anadolu kız imam Hatip lisesi İngilizce öğretmeni ve aynı zamanda Eğitim-Bir Sen Eğitim ve Sosyal İşler Komisyon Başkanı Gülhan Demirkol, AK Parti’den 25. dönem milletvekili aday adaylığıyla ilgili şunları söyledi; “Bir bayan aday olarak değil, AK Partinin bir kurucu üyesi olarak, ülkeyi karanlık günlerden aydınlık günlere çıkaran partimizin Türkiye’yi daha ileriye götürmek amacıyla, bir medeniyet inşası içerisinde olduğunu düşünerek bu inşada benimde bir tuğla koyma imkanım olur mu diye bu yola çıktık. Bu mecraya yabancı değilim. 28 Şubat’ta görevimden istifa etmiş olmam münasebetiyle AK Parti kurucu üyeliğinde yer aldım ve yaklaşık 5 yıl boyunca aktif bir şekilde görev yaptım. Kısmet oldu ve görevime tekrar döndüm. Bismillah dedik ve önümüzdeki genel seçimlerde uzun süredir mutfağında görev yaptığımız partimizden Milletvekili aday adayı oldum. Temennim benim gibi bayan adayların çok olması, güzel bir rekabetin yaşanmasıdır. Milletvekilliği adaylığının bir cinsiyet üzerinden gitmesini istemiyorum. İllaki bayan aday olması şartını da kabullenmiyorum, ama illaki bir bayan aday olması şartını da kabullenmiyorum. Önemli olan üstleneceği bu kutsal görevi başarıyla yürütmesidir.”

  AK Partinin içerisinde olması münasebetiyle ilin sorunlarını yakından bildiğini belirten Demirkol; “İldeki çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev aldım. Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşu olan Eğitim-Bir-Sen gibi bir sendikanın kadın kolları başkanlığı görevini yürüttüm. Kısmet olur görev verirlerse elimden geleni yapmaya gayret edeceğim. Şayet verilmezse de bunu hiç sorun etmeden elimdin geleni yapmaya gayret edeceğim” dedi.

  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir de Milletvekilliği aday adaylığı sürecinde Gülhan Demirkol’a başarılar dileyerek, ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.

  AK Parti Adıyaman Milletvekili Aday Adayı Gülhan Demirkol, daha sonra AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanlığını da ziyaret ederek partililerle bir süre sohbet etti.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz