Güler, Pazarcı Esnafını Ziyaret Etti

  0
  408

  Saadet Partisi Adıyaman Belediye Başkan Adayı işadamı Arif Güler ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.

  Ziyaretleri kapsamında pazarcı esnafını ziyaret eden SP Adıyaman Belediye Başkan adayı Arif Güler, pazarcı esnafının sıkıntılarını dinleyerek destek istedi.

  Pazarcı esnafına karanfil dağıtan ve sıcak bir ilgili ile karşılaşan genç belediye başkanı Güler, esnaflarla tek tek tokalaşarak pazarcı esnafı için düşüncelerini aktardı.

  Ziyaret ile ilgili bir açıklama yapan Güler amaçlarının tüm esnaf ve vatandaşlara ulaşmak olduğunu sorun ve sıkıntıları bire bir duymak olduğunu söyledi. Güler, “Biz nasıl şimdi esnaflarımızı, vatandaşlarımızı geziyorsak Allah nasip ederse belediye başkanı olduğumuzda da sürekli kendilerini ziyaret edeceğiz, sıkıntılarını kendileri ile istişare edip ortak akılla çözüme kavuşturacağız. Biz hizmet için, milletimiz için çıktık bu yola. Adıyaman’ımızı şehirleşme, alt yapı, üst yapı, belediye ile alakalı her noktada daha ileriye götürmek için var gücümüz ile çalışacağız. Bu anlamda ziyaretlerimize hız kesmeden devam edeceğiz yedisinden yetmişine herkese ulaşacağız.” İfadelerini kullandı.

  AR¦-F G+£LERR

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz