Göz rahatsızlığı olan kedi tedavi edildi

0
105

Geçirdiği kazadan dolayı göz rahatsızlığı yaşayan ve 10 gün önce Adıyaman Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü Rehabilitasyon Merkezinde tedavi altına alınan kedi eski sağlığına kavuştu.

Sahipsiz sokak hayvanlarına yönelik çalışmalarıyla hayvan severlerin takdirini toplayan Adıyaman Belediyesi, duyarlı bir vatandaşın ihbarı üzerine 10 gün önce Rehabilitasyon Merkezinde tedavi altına aldığı gözünden yaralı kediyi eski sağlığına kavuşturdu.

Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ivedi bir şekilde tedavisine başlanan kedinin son durumu hakkında bilgi veren yetkililer, “Yaklaşık 10 gün önce duyarlı bir vatandaşımızın ihbarı neticesinde geçirdiği bir kazadan dolayı görme kaybı yaşayan kediyi bulunduğu yerden alarakn Rehabilitasyon Merkezimize getirdik. Hemen tedavi altına alınan ve gözünden ciddi şekilde yaralanan kediye gerekli müdahaleler Veteriner Hekimimiz Yusuf Işık tarafından uygulandı. Operasyon sonrası kedimiz yeniden eski sağlığına kavuştu ve şimdi sahiplenilmeyi bekliyor.” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz