Gönül Elçileri Gönül Aldı

  0
  63

  Adıyaman Gönül Elçileri Derneği Başkanı Beyhan Demirtaş Başkanlığındaki 30 kişilik gönül elçileri heyeti sevgi evlerinde kalan çocukları ziyaret ederek gönül aldı.

  Ziyarette, sevgi evlerinde kalan çocuklara yakın ilgi gösteren Gönül elçileri derneği üyeleri, evlerinde özenle hazırladıkları pasta ve kurabiyeleri getirerek çocuklara ikram etti.
  Gönüllerince eğlence dolu bir gece yaşayan çocuklar, zevkli bir çalışma içerisinde geçen ebru sanatının nasıl yapıldığını da uygulamalı olarak gördüler.
  Zaman zaman çocuklarla karşılıklı sohbet ederek yakın ilgi gösteren ve sorunlarını dinleyen Gönül Elçileri Derneği Başkanı Beyhan Demirtaş, “Bir çocuğun motivasyonu ve başarısı sevgi ile doğrudan ilişkilidir. Her şey bir çocuğun gülümsemesi ile başlar. Bugün bu çocukların yüzündeki tebessüme ortak olmak her şeye bedeldir. Gönül Elçileri olarak bugün gerçekleştirdiğimiz bu ziyarette, çocuklarımıza ebru sanatının nasıl yapıldığını uygulamalı olarak gösterdik. Çocuklarımız eğlenerek farklı bir gece yaşadı. Bu çocuklarımızın temel ihtiyacı, bir anne kucağının sıcaklığı ve toplumun tüm kesimlerinin kendilerine göstereceği sevgidir. Onların yüzlerini güldürmek, moral vermek ve yalnız olmadıklarını vurgulamak amacıyla bu ziyareti gerçekleştirdik. Gönül Elçileri olarak toplumun değişik kesimlerine yönelik ziyaretlerimiz devam edecektir”dedi.
  Program, Gönül Elçilerinin çocukları evlerinde tek tek ziyaret etmesi ve birlikte çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz