Gönder, MHP İl Başkanlığına Adaylığını Açıkladı

  0
  34

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adıyaman İl Başkanlığı’na Eski Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Halil Gönder, aday olduğunu açıkladı. 
  1994-1996 yılları arasında Adıyaman Ülkü Ocakları Başkanlığı görevini yürüten İbrahim Halil Gönder, MHP Adıyaman İl Başkanlığı kongresinde aday olacağını kaydetti. Özel bir otelde basın toplantısı düzenleyen İbrahim Halil Gönder açıklamasında şunları söyledi:
  “Partimizle halkımızı birleştirip bütünleştirerek ‘milli devlet, güçlü iktidar’ mantığı içerisinde ülkemize Adıyaman’ımıza hizmet noktasında yüce Allah’ın rızasını kazanarak, Şehr-i Adıyaman’ımızda mevcut olan muhalefet boşluğunu AR-GE ekibimizle birlikte vatandaşımızın daha müreffeh bir seviye gelmesi noktasında oluşturacağımız projelerle, Adıyaman’ımızı ırgat şehri olmaktan kurtarma hedefi ile yola çıktık. Bu kutlu yolda Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığına talip olduğumuzu Adıyaman kamuoyuna siz değerli basın mensupları huzurunda ilan ediyoruz.
  Cenab-ı Hak nasip eder ise oturacağımız makamdan güç almaya değil makama güç vermeye talibiz. Ben değil biz mantığı, düşüncesiyle huzur şehrimizde birliği beraberliği pekiştirmek için ülke ve Adıyaman sevdalısı kadrolarla, partimiz öncülüğünde yeni ufuklara taşımaya ekibimle birlikte talibiz.
  Türkiye’nin yeniden Kuva-i Milliye ruhuna ihtiyacı vardır. Bu ruh ülkücü hareketin her ferdinde fazlasıyla mevcuttur. Bu gücü harekete geçirecek yegane güç de milliyetçi hareket partisi ve onun kadrolarındadır.”
  Gönder, seçim sürecinin başladığı ancak seçim takviminin açıklanmadığını belirterek, takvimin açıklanmasıyla birlikte yönetim kadrosunu da açıklayacağını kaydetti.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz