Gölbaşı’nda Semerkant Kermesi

  0
  51

  Semerkant Vakfı, tarafından ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına kermes Gölbaşı’nda kermes açıldı.
  Belediye Parkında ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına yapılan kermesin açış konuşmasını yapan Semerkant Vakfı Gölbaşı Sorumlusu Abdullah Özbay, “Büyüklerimizin söylemiş olduğu gibi ‘Hizmet nimettir’ düsturu ile hizmet kervanına herkesi davet ediyoruz. Güzide ve İslam ahlakına uygun nesillerin yetiştirilmesi konusunda emek veren hanım kardeşlerimize, destek veren esnaflarımıza, açılışımıza katılan herkese ve vatandaşlarımıza teşekkür ederim” dedi.
  Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir ise, derneklerin düzenlediği bu tür kermeslerinin önemine dikkatleri çekerek, geliri ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına kullanılacak olan kermesin sevgi, kardeşlik, birlik ve beraberliği gelişmesi ve güçlenmesi adına önemli bir hizmet olduğunu dile getirdi. Emeği geçenlere teşekkür etti.
  Açılışa Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, Devlet Hastanesi Başhekimi Selim Kuşağlı, Devlet Hastanesi Mali İşler Müdürü Akif Akpınar, Semerkant Vakfı Gölbaşı sorumlusu Abdullah Özbay, İş Adamı Adnan Akcan, davetliler ve vatandaşlar katıldı.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz