Gölbaşı’nda Gelin Ve Damat Düğünden Önce ‘Demokrasi Nöbeti’nde

  0
  107

  Adıyaman’ın Gölbaşı İlçesi’nde düğün öncesi meydana inen gelin ve damat, ‘Demokrasi nöbetine’ katıldı.

  Gölbaşı’nda 15 Temmuz darbe girişimi ardından meydana inenler bu gece de ‘Demokrasi nöbetini’ sürdürdü. Bu akşam 75.Yıl Meydanı’nda devam eden demokrasi nöbetine ikisi de 24 yaşındaki Gonca ve Fatih Kebeli çifti de katıldı.

  Düğün salonuna gitmeden önce gelinlik ve damatlıkla meydana gelen çift, bir süre Türk bayraklarıyla nöbet tutanlara destek verdi. Demokrasi nöbeti ardından düğün salonuna geçen gelin ve damadın nikahını Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir kıydı. ‘Demokrasi nöbetine’ katılanlar ise Türk bayraklarıyla darbe girişimini protesto etti.

  Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, burada yaptığı konuşmada, olağanüstü halin vatandaşın yaşantısında hiçbir olumsuzluk getirmediğini belirterek olağan yaşantının en büyük göstergesini düğünler olduğunu belirterek Gölbaşı’nda bu akşam 14 ya da 15 düğünün olduğunu söyledi.

  Belediye Başkanı Özdemir, konuşmasında şunları söyledi:

  “Gonca ve Fatih kardeşlerimin nikahlarını ben kıydım. Oradan çıktılar buraya geldiler. Kendilerine de bu meydandaki dayanışmamıza verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum. Rabbimden diliyorum, önümüzdeki yıllarda çocukları büyüdüğünde inşallah çocukların anlatacaklar. Biz düğün salonundan çıktık, böyle darbe teşebbüsüne karşı koyan hemşerilerimizin desteğine gittik.İşte de fotoğrafı diyecekler. “

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz