Gölbaşı’nda Demokrasi Coşkusu Devam Ediyor

  0
  96

  Gölbaşı’nda 75.Yıl Meydanında devam eden demokrasi nöbeti 11.gününde de coşkulu bir şekilde devam ediyor.

  Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, açıklamasında, “11 gündür 15 Temmuz’dan bu yana demokrasi meydanında ilçemizin mülki idare amiri, yerel yönetimi, güvenlik güçlerinin temsilcileri, sivil toplum örgütü temsilcileri, siyasi parti mensupları, her renkten her düşünceden insan, vatanını milletini, istiklalini ve istikbalini savunmak için herkes burada. Rabbim hepinizden razı olsun.”dedi.

   

  Özdemir, konuşmasında şunları kaydetti:

   

  “Gölbaşı yani sizler 11 gündür burada büyük bir aile oldunuz. Rabbim bu ailenin birliğini beraberliğini bozmasın inşallah. Ama bu tür günlerde, bizim bir atasözümüz var, “kurt buhranlı havayı sever” diye. Bugünlerde aramızı bozmaya çalışan, aile birliğimizi bozmaya çalışanlar da olacaktır. Bunlara hiçbir zaman fırsat vermeyeceğiz.Hepimiz de görüyoruz ve biliyoruz ki artık Türkiye sizlerin sayesinde, yüce Allah’ın sayesinde darbeyi bertaraf ettiniz.  Bundan sonra dikkatli olacağımızdan  iç karışıklıklara meydan vermemektir.”

   

  Kaymakam Murat Zadeleroğlu da konuşmasında 15 Temmuz’dan bu yana birlik ve beraberlik içerisinde demokrasi mitinglerine devam ettikleri için teşekkür etti.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz