Gölbaşı MYO’da Mezuniyet Sevinci

  0
  41

  Adıyaman Üniversitesi Gölbaşı Meslek Yüksek Okulu’ndan 2013-2014 eğitim öğretim döneminde mezun olan öğrenciler, kep atarak mezuniyetlerini kutladı. 
  Gölbaşı Meslek Yüksek Okulu eski okul alanında düzenlenen mezuniyet törenine Gölbaşı Kaymakamı Ali Edip Budan, Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Talha Gönüllü, Gölbaşı Belediye Başkan Vekili Recep Yarımay, öğretim görevlileri, daire amirleri ve öğrenciler ve velileri katıldı.
  Törende bir konuşma yapan Adıyaman Üniversitesi Rektör Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü, ailelerin kendilerine emanet ettiği çocuklarını daha donanımlı bir şekilde evlerine göndermenin sevincini yaşadıklarını söyledi.
  Mezun olan öğrencilerin Türkiye’nin geleceği olduğunu ifade eden Gönüllü, “Evlatlarımız geleceğimizdir, ben onların üzerine titrediğimizi ifade etmek istiyorum. Hocalarım da tüm personelimizle bunun için senelerimizi vermekteyiz” dedi.
  Yapılan konuşmanın ardından okul birincisi Zübeyir Büyük, yaş kütüğüne onurluk çaktı. Daha sonra öğrenciler, keplerini havaya fırlattı ve müzik eşliğinde eğlendi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz