Gölbaşı Cezaevinde, Kutlu Doğum Etkinliği

  0
  52

  Adıyaman’ın Gölbaşı İlçe Müftülüğü tarafından, Kutlu Doğum Haftası Kutlamaları Etkinlikleri kapsamında Gölbaşı K Tipi Kapalı Ceza ve İnfaz Kurumunda Kutlu Doğum Haftası Kutlama Programı düzenlendi.
  Program, Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlandı. Konuyla ilgili olarak programda bir konuşma yapan Adıyaman’ın Gölbaşı İlçe Müftüsü Selami Sayın, “Siz kader mahkumu arkadaşlarımıza, Diyanet İşleri Başkanlığı ve Adalet Bakanlığı arasında yapılan protokol gereği, bakanlıkça belirlenen müfredat programı çerçevesinde din hizmeti sunuyoruz. Sizler bu toplumun bir parçasısınız. Siz bizim için önemli ve değerlisiniz. Efendimizin 1443’ncü Doğum Yıldönümünün kutlama programlarında sizleri unutmamız mümkün değildir. Sizlerin en kısa zamanda hürriyetinize ve sevdiklerinize kavuşmanızı Allah’tan temenni ediyorum” dedi.
  Program sonunda ceza evinde yatmakta olan hükümlü ve tutuklulara tatlı ikramı yapıldı.
  Ceza evinde yatmakta olan hükümlü ve tutuklular ise, “Bu programdan dolayı çok mutlu olduk, İlçe Müftülüğü’nün böyle bir haftada kendilerini unutmayarak ziyaret etmeleri bizleri çok mutlu etmiştir” şeklinde konuştular.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz