Gölbaşı Belediyesi’nden Sel Mağdurlarına Destek

  0
  113

  Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesi Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, meydana gelen sel felaketi sonucu oluşan hasar tespit çalışmalarının tamamlandığını söyledi.
  Özdemir, yaptığı açıklamada, meydana gelen sel felaketi sonucu 350 ev ve iş yerinin sular altında kaldığı bilgisini vererek ilçede meydana gelen sel felaketi sonucu hasar tespit çalışmalarını tamamladıklarını belirterek, “Esnafımızın ve vatandaşlarımızın tüm mağduriyetleri giderilecektir. Zararlar en kısa sürede devletimizin desteğiyle belediyemiz tarafından giderilecek ve hiç kimse mağdur edilmeyecektir. Elimizden geldiğince kimseyi mağdur etmeden herkese gereken yardımı yapacağız” dedi.
  Kriz masası oluşturulduğunu belirten Özdemir, çalışmaların dün geceden beri devam ettiğini ilçenin 7 ayrı yerinde 7 ayrı ekip tarafından yol ve kaldırımlarda biriken çamurların belediye ekiplerince temizleme çalışmalarının sürdüğünü söyledi. Özdemir, en kısa zamanda vatandaş ve esnaflara ulaşmaya çalışarak herkese yardımcı olmak için belediye ve kaymakamlığın tüm imkanlarının seferber edildiği vurgusunu da yaptı.AW032841

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz