Göksu: Gönüllü ve gönlü olana her zaman kapımız açıktır

  0
  77

  Yeni Dünya Vakfı Genel Merkez İstişare Kurulu yemeği geniş bir katılımla Mahmut Göksu Başkanlığında toplandı. Vakıf çalışmalarına bilgi birikim ve tecrübeleriyle katkı verecek  olan İstişare kurulu  25 kişiden oluşmaktadır.

  Zeytinburnu Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen  toplantıya Yeni Dünya Vakfı Genel Başkanı Mahmut Göksu, İstişare Kurulu Üyeleri, yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları yöneticileriyle birlikte vakıf gönüllüleri katıldı.

  Toplantının açılışında Vakfın Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Çokyaşar tarafından vakıf ve mali durumu ile ilgili bir bilgi sunumu yaptı. Vakıf bursiyerlerinin maddi ve manevi sorunları ile daha yakından alâkadar olmak, sorunlarının çözümünde onlara rehberlik, abilik, ablalık etmek amacıyla oluşturulan “Biz Bir Aileyiz” projesinin tanıtımı Vakıf Yönetim Kurulu Üyesi Şenel Kızılca tarafından yapıldı.

  Toplantının kapanış konuşmasını yapan yeni Dünya Vakfı Genel başkanı Mahmut Göksu konuşmasına çalışmalarından ve gayretlerinden dolayı bütün vakıf gönüllülerine teşekkür ederek söze başladı. “Vakıf hizmetleri el ister, emek ister ama her şeyden çok gönül ister, biz sizlerin gönlünüze talibiz. Gönüllü ve gönlü olana her zaman kapımız açıktır” diyen Başkan Göksu, vakfın geçmişten bugüne sürdürdüğünü belirterek, Vakfın vizyon ve misyonu ile ilgili genel manada önemli bilgiler aktardı.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz