Gerger Belediye Başkanı Zeynel Aslan: “Kazanan Gerger Olmuştur”

  0
  68

  Gerger’i yeniden halkın iradesi ile imar etmeye geldiklerini belirten Gerger Belediye Başkanı Zeynel Aslan, seçim sonuçları ile kazananın Gerger ve de Halkın iradesi olduğunu belirtti.
  30 Mart yerel seçimlerinde Saadet Parti’sinden Gerger Belediye Başkanlığını iktidar partisine karşı ezici bir oy çoğunluğuyla kazanan Adıyaman’ın en genç Belediye Başkanı Maden Mühendisi Zeynel Aslan bütün Gerger halkına gösterdikleri teveccüh ve güvenden dolayı teşekkür etti. Bir partinin yada bir ailenin Belediye Başkanı olmadığı belirten çiçeği burnunda ki Belediye Başkanı Zeynal Aslan “Bugün itibarı ile parti rozetimi çıkartıp halkın özgür iradesini temsil eden Belediye Başkanlığı rozetini takacağım. Oy veren vermeyen bütün Gerger halkının belediye başkanıyım. Gerger’e huzur ortamının yeniden inşası için gece gündüz demeden çalışacağım. Ancak birilerinin de halkın hür iradesine saygı duyması da gerekiyor. Gerger halkının şahsıma, belediye meclisi ve il genel meclisi üyelerimize göstermiş olduğu teveccüh ve duymuş olduğu güven taktire şayandır ve o güvene hizmetlerimizle layık olacağız. Belediyeyi halkımızla birlikte ortak akıl ile yöneteceğiz. Hizmetlerimiz yarının Gerger’ini inşa etme üzerine olacaktır ki asla günü kurtarma üzerine hizmet hesap yapmayacağız” dedi.
  Özellikle sosyal belediyecilik anlayışı ile Gerger’in makûs talihini değiştireceklerini belirten Gerger Belediye Başkanı Zeynel Aslan, plan ve proje ile hizmet duyulan bütün alanlar da var olacaklarını belirtti. Asla bahanelere sığınmayacaklarını belirten Başkan Aslan “Gerger’i bir bütün olarak ele alacağız. Gün mazeret üretme günü değildir. Devletin hizmette ki bütün organları ile birlikte Gerger için yapılaması gerekeni yapacağız. Özellikle iş adamlarımız ile çok yakın iş birliği yaparak onların Gerger’imize yatırım yapmalarını sağlayacağız. Gerger’i ve Gerger’in değerlerini Turizme ve ülkemizin vitrinine kazandırmak için çok ciddi projelerimiz var. Atatürk Barajı sahil şeridi, Gerger Kalyonları ve Gerger yaylaları ile ülkemizin vitrin değerlerine yeni değerler sunacağız” dedi.
  Başkan Aslan, çok yakın zamanda yapacakları çalışma ve projelerle ilgili olarak kamuoyuna çok geniş bir açıklama yapacaklarını belirterek; özellikle seçim süresince Gerger’de huzurun sağlanması için çalışan bütün kamu çalışanlarına, gece gündüz demeden can siperane çalışan Saadet Partisi Gerger İlçe teşkilatına ve basın mensuplarına teşekkür etti.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz