Gerger Belediye Başkanı Aslan’dan, Gerger İlçe Emniyet Amiri Şengül’e ziyaret

  0
  35

  Gerger Belediye Başkanı Zeynel Aslan Gerger’e tayin olan emniyet amiri Barış Şengül’ü makamında ziyaret etti.

  Ziyaret esnasında bir açıklama yapan Gerger İlçe Belediye Başkanı Zeynel Aslan Gerger İlçe emniyet amirliğine yeni tayin olan Barış Şengül’e hoş geldin diyerek görevlerin de başarılar diledi. İlçe hakkında çalışmaları hakkında Gerger İlçe Emniyet Amiri Şengül’e bilgiler veren Başkan Aslan yaptığı açıklamada; “İlçemizin eksikliklerini giderme konusunda projelere üretmekteyiz. Bu projelerimizden özellikle su sorununu kökten çözecek bir proje üzerinde çalışıyoruz. Bu projemizin % 80’lik bir bölümü tamamlandı. Burada en fazla huzur ve barışı isteyen taraf biziz. Barış ve huzur için çabalayanında daima yanında olacağız.” dedi.

  Nezaket ziyaretinden dolayı Gerger Belediye Başkanı Zeynel Aslan’a teşekkür eden Gerger İlçe Emniyet Amiri Şengül daha önce Adıyaman’ın Sincik İlçesinde görev yaptığını belirterek, bu nedenden dolayı yöre halkını iyi tanıdığını yabancılık çekmeyeceğini ifade etti.

  Şengül; “Sincik halkına, orada kaldığım süre içerisinde polis teşkilatımıza ve şahsıma gösterilen ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Gerger ilçemizde de bu bir haftalık zaman zarfında o sıcaklığı gördüm. İlçemiz küçük ama çok şirin bir yer. Burada görev yaptığım müddetçe huzurun hakim olması için elimden geleni yapacağım. Sincik’ten Gerger’e tayinim çıktığımda ve ayrılıkken Sincik basını şahsım için ‘Barış’a veda edilmez’ diye bir manşet atmışlardı. Ben de diyorum ki Barış oraya veda etmedi ama inşallah benle birlikte Gerger’e de gelir.” dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz