Gençlik Merkezinden Polise  Ziyaret

  0
  92

  Kahta Gençlik  Merkezi  çalışanları ve gençler son günlerde  polise  yönelik hain terör  saldırıdan dolayı   görevi başındaki polisleri ziyaret  ederek karanfil verdi.

  İstanbul’da  meydana gelen hain saldırı bütün ülkeyi yasa  boğarken, halkı  terör  örgütüne karşı  nefret uyandırarak polise  daha çok desteğe  sevk etti.

   

  Ülkenin bir  çok yerinde  polise “yalnız değilsin” ziyaretleri gerçekleştiği gibi  Kahta Gençlik  Merkezi  çalışanları  ve gençler  emniyet  çalışanlarını ziyaret  ederek başsağlığı diledi.

  Kahta Gençlik  Merkezi  Müdürü  Nebi Bulut  ve beraberindekiler, Kahta Emniyet Müdür  Vekili Durmuş Ali Özkan’ı ziyaret ederek taziye dileklerinde  bulundu.

   

  Bulut,  terör saldırısı  sonucu şehit olan emniyet mensuplarını rahmetle  andıklarını belirterek, onların bu ülkenin sınırlarını, bayrağını ve değerlerini  korumak için şehit  olduklarını ve tüm halkın onlara minnet borcu olduğunu söyledi.

  Kahta Emniyet Müdür Vekili Durmuş Ali Özkan ise bu ziyaretlerin emniyet camiası için çok önemli olduğunu, kendilerine güç verdiklerini, teröre karşı mücadele azimlerini kamçıladıklarını ifade ederek, ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

  Gençler  daha sonra  ilçesinin çeşitli yerlerinde  görev yapan emniyet teşkilatını ziyaret ederek karanfil verdi.

   

   

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz