Gençlik Merkezinde Kaynaşma Programı Düzenlendi

  0
  492

  Adıyaman’ın Kahta ilçesinde faaliyet gösteren Belediye Gençlik Merkezi yetkilileri, öğrencilerle kaynaşmak amacıyla çiğköfte etkinliği düzenledi.
  Kahta Belediyesi tarafından geçen yıl kurulan gençlerin gelişimi için bir çok alanda kurs verilen Gençlik Merkezi, öğrencilerle kaynaşmak için bir çiğköfte etkinliği düzenledi. Etkinlikte çiğköfte yoğurularak öğrencilerle sohbet edildi. Gençlik Merkezi Koordinatörü Ömer Süzen, etkinlik ve merkez hakkında verdiği bilgide, yıl boyunca gençlerin sosyal alandaki eksikliklerini tamamlamak ve onların toplumda sanatsal anlamda gelişim sağlamalarına yardımcı olmak için kurs verdiklerini söyledi.
  Müzik, el sanatları, ebru, halk oyunları gibi bir çok alanda kurs verdiklerini söyleyen Süzen, şöyle konuştu: “Gençlerimize sahip çıkıyoruz. Onlar için sıcak bir ortamda sanatsal etkinlik ve kurslar veriyoruz. Kurslarımızın yanı sıra gençlerle kaynaşmak, onları kahvehane ortamından uzak tutmak için kaynaşma geceleri düzenliyoruz. Bizim temel amacımız gençlerin sanat üzerinde bir bina inşa etmelerine yardımcı olmaktır. Elimizden geldiğince bunu başardığımızı düşünüyorum. Buraya gelen her gencimiz memnuniyetini en açık şekilde ifade ediyor. İleride yeni kurslar da açacağız.”
  Gece müzik kursunda eğitim gören öğrencilerin şarkı söyleyip ürettikleri ürünleri sergilemesinin ardından sona erdi.AW000183

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz