Gençlik Gününde “Gençliğe Büyük Müjde”

0
102

  Adıyaman’ın ilk ‘Gençlik Kompleksi’ projesi hayata geçiyor..!

Adıyaman’daki gençlerimizin topluma faydalı bir şekilde yetişmeleri ve dünyadaki teknolojiyi takip ederek söz sahibi olmaları, zararlı alışkanlıklardan ve alanlardan uzak tutabilmek amaçlı düşünülen ‘Gençlik Kompleksi’ İş Adamı MSG Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Gürsoy tarafından hayata geçiriliyor.

Günler öncecisinden “Adıyaman Gençliği için sende var mısın?” sloganıyla yola çıkılarak düşünülen projenin ilk adımları atılmaya başlandı.

Hayata geçiriliecek olan bu komplekste gençleri bu projenin ana teması spor tesisi, e-spor kulübü, aktivite salonu, kütüphane, Kur’ân kursu gibi bölümlerin olacağı ücretsiz çay ve kahve ikramlarının yapılacağı bir kompleks yapıyı inşa ederek memleketimizin gençlerinin hizmetine sunmak hedeflenmektedir.

Projenin mimarı olan İş Adamı MSG Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Gürsoy yaptığı açıklamada;  Adıyaman’da ki genç kardeşlerimizin “Adıyaman Gençliği için sende var mısın?” projesine destek olmak amacıyla bizler de gençlik için ne yapabilir düşüncesine girdik. Ve sonuç olarak gençliğimizin, her geçen gün sınırları daha ileriye taşınan teknolojik imkânlarla dijital bir çağa doğru gittiğini, yeni kuşakların içine doğduğu bu çağda gelecekte söz sahibi olabilmek için gençlerimizin yeteneklerini keşfedebilecekleri ortamlarla buluşturma kararı aldık.

 Ve Adıyaman’ın ilk Gençlik Kompleksini oluşturma projesini oluşturduk. Yapacağımız bu proje Türkiye’de rol model olacağına inanıyoruz. Başta Ak Partili Milletvekillerimiz ve Adıyaman Belediye Başkanımız ile görüşerek projeye katkı sunmalarını istedik ve onlarda gençliğin her zaman yanında ve emrinde olduklarını dile getirmesiyle projeye bakış açımız bizleri daha da heyecanlandırdı. İlimizin diğer milletvekilleri de gençliğin yanında olacaklarını ve projeyi desteklediklerini dile getirmeleri de bizleri fazlasıyla mutlu etti.

İnşallah projemizin detaylarını ilerleyen günler de kamuoyuyla paylaşmaya devam edeceğiz.” İfadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz