Gençler ve Spor Camiası Protokolle İftarda Buluştu

  0
  32

  Gençlik Merkezinde kurs gören gençler ile sporcular protokol üyeleriyle iftar yemeğinde bir araya geldi. 
  Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Gençlik Merkezinin kurs ve sportif faaliyetlere katılan öğrenciler, sporcular, gençlik merkezi üyeleri, engelliler, kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri, kurum personeli ve sporcu aileleri protokol üyeleriyle birlikte iftar yemeğinde bir araya geldi.
  Adıyaman TPAO Bölge Müdürlüğü Bahçesinde verilen iftar yemeğine Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü, AK Parti İl Başkanı İbrahim Halil Fırat, vali yardımcıları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri iftara katıldı.
  Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından geleneksel hale getirilen iftar yemeğinin ardından açıklamalarda bulunan Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı, “Ramazanın manevi ikliminde gençlerimizle bir araya geldik. Amacımız Bakanlığımız tarafından geleneksel hale getirilen bu organizasyonlarla gençlerimizi, sporcularımızı ve ailelerini mübarek iftar sofrasında buluşturarak kaynaşmalarını ve bu manevi günlerde dostlukların pekiştirilmesini sağlamaktır. Bu gece de huzurlu bir iftar ve akşam yaşadık. Ben herkese teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.
  Ramazan ayında sofraların birlik ve beraberlik içerisinde renklendiğini belirten Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş dostlukların pekiştiği ve maneviyatın en güzel yaşandığı mübarek Ramazan ayında, spor camiasının ve ailelerinin bir araya geldiği sofrada iftar açmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.
  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün organize ettiği iftar yemeğinde protokol üyeleri konukların masalarında iftarlarını açarken, sporcular ve aileleri ile sohbet ederek keyifli bir iftar yemeğinde bir araya geldiler.

  AW143153

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz