Gençler Masa Tenisi Şampiyonları Belli Oldu

  0
  111

  Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğünün birlikte organize ettiği 2015 – 2016 Eğitim ve Öğretim yılı Gençler Bay – Bayan Masa Tenisi İl Birinciliği müsabakaları sona erdi.

  07 Kasım -17 Aralık 2015 tarihleri arasında Genç erkekler 35 okul, Genç kızlar ise 16 okul olmak üzere toplam 51okulun katıldığı ve Gençlik Merkezi Spor Salonunda yapılan yarışmalar sonucunda, Genç Erkekler Kategorisinde Birinci Besni M.Akif Ersoy Anadolu Lisesi, İkinci Adıyaman MTAL, Üçüncülüğü ise Besni Şehit Abidin Tanrıkulu Lisesi elde etti.
  Genç Kızlar Kategorisinde ise Birinci Besni M.Akif Anadolu, İkinci Besni Şehit Abidin Tanrıkulu Lisesi, Üçüncülüğü ise Kahta TP Anadolu Kız İHL Lisesi elde etti.

  Final Maçlarının ardından düzenlenen ödül töreninde ilk 3 takıma kupa ve madalyalarını, Gençlik Merkezi Müdürü Fikret Keleş, Spor Şube Müdürü Ömer Faruk Dursun, İl Milli Eğitim Şube Müdürlerinden Cevdet Özer, Zeynal Özkaçmakcı, Ramazan Çoban, Ramazan Sertpolat ve Beden Eğitim Öğretmenleri tarafından verildi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz