Gaziantep Valisi Gül ve BŞB Başkanı Şahin’den, Başkan Kılınç’a Ziyaret

0
555

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, İpekyolu Kalkınma Ajansı’nın 2019 yılı Ekim ayı toplantısına katılmak için Adıyaman’a gelen Gaziantep Valisi Davut Gül ile Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i makamında ağırladı.
Adıyaman Valiliğinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen İpekyolu Kalınma Ajansı (İKA)’nın 2019 yılı Ekim ayı toplantısına katılmak üzere Adıyaman’a gelen Gaziantep Valisi Davut Gül ile Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a nezaket ziyaretinde bulundu.
Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’tan Adıyaman hakkında bilgi alan Gaziantep Valisi Gül, Adıyaman’a her gelişinde şehrin daha da güzelleşip ve geliştiğini gördüğünü söyleyerek, gayretli çalışmalarından dolayı tebrik etti.
Daha sonra Başkan Kılınç’ı makamında ziyaret eden Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin de, Adıyaman Belediye Başkanı Kılınç’a görevinde başarılar diledi.
Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Adıyaman Belediye Başkanı Kılınç ise Gaziantep Valisi Gül’e ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, Adıyaman Belediyesi Kadın ve Gençlik Merkezi kursiyerleri tarafından hazırlanan hediyeleri takdim etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz